ireporter

OSTRAVSKÉ STUDIO ČT SLAVÍ 60 LET, PŘICHYSTALO PRO VÁS GALAKONCERT

OSTRAVSKÉ STUDIO ČT SLAVÍ 60 LET, PŘICHYSTALO PRO VÁS GALAKONCERT

15.02.2016 – Tereza Kušová

Česká televize vysílá z Ostravy už 60 let! A právě k této příležitosti připravila pro své věrné diváky galakoncert hvězd v Dolních Vítkovicích. Koná se už 16. února, a to hned dvakrát.

OSTRAVSKÉ STUDIO ČT SLAVÍ 60 LET, PŘICHYSTALO PRO VÁS GALAKONCERT

Videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Jak mají videa vypadat, najdete v návodech vpravo. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Na 16. února 2016 připravil ČT velký galakoncert hvězd, spojený s historií ostravského studia. Už jen pohled na plejádu hvězd Rottrová, Zagorová, Špinarová, Buty, Pavel Dobeš, Citron, Wykrent, Chodúr, Konvičková, Elis a mnoho dalších dává tušit, že na dvou koncertech v hale Gong v Dolních Vítkovicích půjde o unikátní záležitost, navíc ošperkovanou netradiční hvězdnou moderátorskou dvojicí Magdalena Dietlová a Richard Krajčo.

Za doprovodu Orchestru Borise Urbánka zazní řada vzpomínkových hitů v netradičních aranžmá, ale i nové písně v podání nejmladší ostravské pěvecké generace od Elis, Martina Chodúra, Markéty Konvičkové až po skupinu Light & Love. Pod dohledem televizních kamer vznikne neotřelý televizní pořad, který by mohl navázat na legendární záznam koncertu „Ahoj Ostravo!“ v roce 2003. Samotný večer bude plný vzpomínek, vzácných hostů v hledišti i na podiu, písniček i vtipného slova. 

Natáčejte na galakoncertu, který se koná v Multifunkční aule GONG, a to hned dvakrát - od 16:30, a pak od 20:00. Natáčejte diváky, ale i co se děje na pódiu, či v Dolních Vítkovicích.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

JIŽNÍ MORAVU ZASÁHLA LEDOVKA! Podívejte se stav chodníků v Brně!

JIŽNÍ MORAVU ZASÁHLA LEDOVKA! Podívejte se stav chodníků v Brně!
Play

Český hydrometeorologický ústav vydal varování před ledovkou, které trvá až do neděle 14:00. Na jižní Moravě, konkrétně v Brně a na Blanensku se ledovka projevila námrazou chodníků! Pokud máte podobné zkušenosti, pošlete video přes aplikaci iReportér, vaše video odvysílá Česká televize! Celý článek

JEDINEČNÉ záběry z Novohradských hor posílá iReportérka Marie Špilauerová

JEDINEČNÉ záběry z Novohradských hor posílá iReportérka Marie Špilauerová
Play

Každodenní zpravodajství o počasí z Novohradských hor přináší iReportérka Marie Špilauerová. Ráno sedne na kolo, natočí ranní rozbřesk nebo například zesilující se vítr. Její videa mají však jedno společné - jsou dokonalá! Celý článek

VZPOMÍNKA 17. LISTOPADU

VZPOMÍNKA 17. LISTOPADU
Play

17. listopadu si připomínáme Sametovou revoluci. 17.listopad 1989 znamenal začátek konce komunistického režimu v naší zemi. Je důležité si ho každý rok připomenout! Naši iReportéři nám poslali záběry, jak si událost dnes připomněli. Mimo jiné se dnes dokonce i demonstrovalo... Celý článek

Kontakt

E-mail: info@ceskatelevize.cz