ireporter

NÁVŠTĚVA ČÍNSKÉHO prezidenta OČIMA IREPORTÉRŮ!

NÁVŠTĚVA ČÍNSKÉHO prezidenta OČIMA IREPORTÉRŮ!

30.03.2016 – Petra Vostatková

Kolony policejních aut doprovázející čínského prezidenta Si Ťin-pchinga Prahou, ale hlavně demonstrace proti jeho působení v České republice a podpora Tibetu. Tak zachytili návštěvu čínské hlavy státu iReportéři.

Vaše aktuální videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Vaše příspěvky odvysílá Česká televize.

Petr Mrázek natočil kolonu policejních aut doprovázející čínského prezidenta karlovarská dálnice.

Michal Jemek zaznamenal protestní akci na Evropské. Na místě se sešly odpůrci čínského režimu, kteří na místo čínských vlajek vyvěsily tibetské vlajky. Na Evropské byly vidět také čínské vlajky. 

Jakub Klímek zachytil prezidentskou kolonu na Evropské. 

Povolená demonstrace v Praze proti lidskporávní politice v Číně se konala v úterý 29. března. Demonstranti se vydali na Hradčanské náměstí, kam však nebyli vpuštěni. Cestu jim zastavili těžkooděnci. Na náměstí nebyl v puštěn ani předseda TOP 09 Miroslav Kalousek nebo také europoslanec Jaromír Štětina. Video z místa poslal hudebník a ativista Michael Kocáb.

Tereza Víšková také natáčela během demonstrace u Hradčanského náměstí. 

Sochy čínské armády na Vltavě, autor Petr Timura.

Ohňostroj v Praze na počest čínského prezidenta zaznamenal Zdeněk Dopita na Palackém mostě.

Roman Kubaric zachytil procházející dav protestujících proti lidskoprávnímu režimu v Číně. Praha 29. března, Nerudova ulice.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

TÉMA TÝDNE: DUŠIČKY A DOPRAVNÍ KOMPLIKACE SPOJENÉ S NIMI

TÉMA TÝDNE: DUŠIČKY A DOPRAVNÍ KOMPLIKACE SPOJENÉ S NIMI
Play

První listopadovou sobotu uctíváme památku zesnulých. S Dušičkami jsou však spojené i dopravní komplikace v důsledku častějšího cestování. Celý článek

V RESTAURACI V HLINSKU VYBUCHL PLYN! Na místě záchranné složky!

V RESTAURACI V HLINSKU VYBUCHL PLYN! Na místě záchranné složky!
Play

Ve středu kolem 21. hodiny večer došlo v restauraci Rychtář na náměstí v Hlinsku k explozi plynu. Na místě nebyl nikdo zraněn. Na místě natáčel iReportér Jiří Nevole. Celý článek

IGNIS BRUNENSIS - Přehlídka ohňostrojů 2016 v sobotu v BRNĚ!

Devatenáctý ročník Přehlídky ohňostrojů s hudbou odstartoval v Brně. Soutěž na mezinárodní úrovni se koná na Brněnské přehradě. Již v sobotu 4.6. se můžeme těšit na první přehlídku! Pošlete video z akce, příspěvky odvysílá Česká televize! Celý článek

Kontakt

E-mail: info@ceskatelevize.cz