ireporter

MOTO GP JE TU! Do Brna se sjíždějí milovníci silničních motocyklů

MOTO GP JE TU! Do Brna se sjíždějí milovníci silničních motocyklů

02.08.2018 – Martin Dobrovodský

Během nadcházejícího víkendu se na Masarykově okrhu v Brně uskuteční další ročník Grand Prix České republiky. Organizátoři se tentokrát budou muset potýkat nejen s přílivem milovníků silničních motocyklů z celého světa, ale i s extrémně horkým počasím, které na přelomu prázdnin sužuje celé Česko. Záběry z úvodní tiskové konference nám zaslal iReportér Pavel Jelínek.

Moto GP 2018 odstartovala středeční tiskovou konferencí v TM v Brně. Kromě pořadatelů se jí zúčastnili také všichni tři čeští jezdci v tomto závodu. Chystáte se také vypravit na nejslavnější motoristický závod v České republice? Natáčejte přípravy, tréninky, samotné závody, atmosféru na tribunách, ale také odvrácenou stranu MotoGP, a to dopravní komplikace kolem Brna i souboj návštěvníků s extrémně vysokými teplotami. Videa posílejte přes aplikaci iReportér.

Inspirovat se můžete nechat například záběry našeho pravidelného iReportéra Pavla Jelínka, který natáčel na nedávném MS superbiků.

Záběry z Moto GP v Brně posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Vaše příspěvky odvysílá Česká televize.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou vaše video do zpravodajství České televize!

  • Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu.
  • Natáčejte na šířku. 
  • Snažte se udržet váše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby.
  • Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

TÝDEN V REGIONECH ve znamení POČASÍ, Bernsteinovy MŠE a KVĚTOVÁ ZAHRADA

TÝDEN V REGIONECH ve znamení POČASÍ, Bernsteinovy MŠE a KVĚTOVÁ ZAHRADA
Play

Počasí Jihomoravským krajem v posledním týdnu pěkně zamávalo, a také zaujalo vás, naše iReportéry. V pořadu Týden v regionech Brno v sobotu nechyběly ani záběry z Květové zahrady v Kroměříži a také zkoušky Bernsteinovy Mše. Pošlete nám také video z vašeho regionu. Vaše videa odvysílá Česká televize. Celý článek

17. LISTOPAD OBJEKTIVEM IREPORTÉRŮ: Tisíce lidí uctily hrdiny revoluce

17. LISTOPAD OBJEKTIVEM IREPORTÉRŮ: Tisíce lidí uctily hrdiny revoluce
Play

Přesně před 28 lety vypukla Sametová revoluce, která nastolila zásadní změny v naší zemi. 17. listopadu jsme uctili památku hrdinům, kteří se postavili totalitnímu režimu a pomohli k demokracii našeho státu. Máme pro vás souhrn videí od iReportérů z pietních akcí z celé ČR. Celý článek

JIŽNÍ MORAVU ZASÁHLA LEDOVKA! Podívejte se stav chodníků v Brně!

JIŽNÍ MORAVU ZASÁHLA LEDOVKA! Podívejte se stav chodníků v Brně!
Play

Český hydrometeorologický ústav vydal varování před ledovkou, které trvá až do neděle 14:00. Na jižní Moravě, konkrétně v Brně a na Blanensku se ledovka projevila námrazou chodníků! Pokud máte podobné zkušenosti, pošlete video přes aplikaci iReportér, vaše video odvysílá Česká televize! Celý článek