ireporter

MOTO GP JE TU! Do Brna se sjíždějí milovníci silničních motocyklů

MOTO GP JE TU! Do Brna se sjíždějí milovníci silničních motocyklů

02.08.2018 – Martin Dobrovodský

Během nadcházejícího víkendu se na Masarykově okrhu v Brně uskuteční další ročník Grand Prix České republiky. Organizátoři se tentokrát budou muset potýkat nejen s přílivem milovníků silničních motocyklů z celého světa, ale i s extrémně horkým počasím, které na přelomu prázdnin sužuje celé Česko. Záběry z úvodní tiskové konference nám zaslal iReportér Pavel Jelínek.

Moto GP 2018 odstartovala středeční tiskovou konferencí v TM v Brně. Kromě pořadatelů se jí zúčastnili také všichni tři čeští jezdci v tomto závodu. Chystáte se také vypravit na nejslavnější motoristický závod v České republice? Natáčejte přípravy, tréninky, samotné závody, atmosféru na tribunách, ale také odvrácenou stranu MotoGP, a to dopravní komplikace kolem Brna i souboj návštěvníků s extrémně vysokými teplotami. Videa posílejte přes aplikaci iReportér.

Inspirovat se můžete nechat například záběry našeho pravidelného iReportéra Pavla Jelínka, který natáčel na nedávném MS superbiků.

Záběry z Moto GP v Brně posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Vaše příspěvky odvysílá Česká televize.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou vaše video do zpravodajství České televize!

  • Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu.
  • Natáčejte na šířku. 
  • Snažte se udržet váše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby.
  • Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

VIDEO: V PLZNI SHOŘELA NOVOSTAVBA NEDALEKO ZOO

VIDEO: V PLZNI SHOŘELA NOVOSTAVBA NEDALEKO ZOO
Play

V pátek odpoledne zachvátil požár rodinný dům v Plzni. Na místě zasahovalo 7 hasičských jednotek. Máme záběry ještě před příjezdem hasičů. Celý článek

KROUPY, BOUŘKA, PŘÍVALOVÉ DEŠTĚ! Taková přišla do Čech bouře ze západu!

KROUPY, BOUŘKA, PŘÍVALOVÉ DEŠTĚ! Taková přišla do Čech bouře ze západu!
Play

Výstrahy meteorologů se v pondělí vyplnily. Do Česka přišla od západu silná bouře. Přešla přes západní, jižní i střední Čechy a neušetřila ani Prahu. Situaci monitorovali iReportérři České televize. Celý článek

EVROPSKÝ DEN TÍSŇOVÉ LINKY 112

EVROPSKÝ DEN TÍSŇOVÉ LINKY 112
Play

Víte, kam voláte, když vyťukáte na telefonu 112? Víte, že linka je zadarmo? A víte, že v 40 procentech volají lidé jen poplašné zprávy? A víte, že není náhoda, že právě dnes tato linka má svůj den? Linka 112 = 11. 2. Celý článek