ireporter

MOTO GP JE TU! Do Brna se sjíždějí milovníci silničních motocyklů

MOTO GP JE TU! Do Brna se sjíždějí milovníci silničních motocyklů

02.08.2018 – Martin Dobrovodský

Během nadcházejícího víkendu se na Masarykově okrhu v Brně uskuteční další ročník Grand Prix České republiky. Organizátoři se tentokrát budou muset potýkat nejen s přílivem milovníků silničních motocyklů z celého světa, ale i s extrémně horkým počasím, které na přelomu prázdnin sužuje celé Česko. Záběry z úvodní tiskové konference nám zaslal iReportér Pavel Jelínek.

Moto GP 2018 odstartovala středeční tiskovou konferencí v TM v Brně. Kromě pořadatelů se jí zúčastnili také všichni tři čeští jezdci v tomto závodu. Chystáte se také vypravit na nejslavnější motoristický závod v České republice? Natáčejte přípravy, tréninky, samotné závody, atmosféru na tribunách, ale také odvrácenou stranu MotoGP, a to dopravní komplikace kolem Brna i souboj návštěvníků s extrémně vysokými teplotami. Videa posílejte přes aplikaci iReportér.

Inspirovat se můžete nechat například záběry našeho pravidelného iReportéra Pavla Jelínka, který natáčel na nedávném MS superbiků.

Záběry z Moto GP v Brně posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Vaše příspěvky odvysílá Česká televize.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou vaše video do zpravodajství České televize!

  • Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu.
  • Natáčejte na šířku. 
  • Snažte se udržet váše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby.
  • Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

EXKLUZIVNĚ!V Dubaji hořel luxusní hotel!Na místě chaos,z hotelu létaly kusy

EXKLUZIVNĚ!V Dubaji hořel luxusní hotel!Na místě chaos,z hotelu létaly kusy
Play

Poslední den roku se v Dubaji nejen slavilo. Luxusní hotel The Adress Downtown Dubai zachvátil ohromný požár. Na místě natáčel iReportér Darek Mika, podívejte se na exkluzivní záběry natočené přímo v blízkosti hotelu. Celý článek

VELKOLEPÉ OSLAVY PO CELÉ ZEMI! Tak jsme přivítali rok 2016

VELKOLEPÉ OSLAVY PO CELÉ ZEMI! Tak jsme přivítali rok 2016
Play

Velkolepé ohňostroje a oslavy po celé České republice! Tak naši iReportéři zakončili rok 2015 a přivítali následující. Natáčeli jste v Praze, Příbrami i Lovosicích. Pošlete také svůj příspěvek, vaše originální videa odvysílá Česká televize! Celý článek

Skladovací halu v Tišnově zachvátil POŽÁR. Na místě iReportér JAKUB ČADA.

Skladovací halu v Tišnově zachvátil POŽÁR. Na místě iReportér JAKUB ČADA.
Play

V pondělí krátce po čtrnácté hodině byl ohlášen požár skladovací haly s klimatizací v Tišnově. Na místě byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu. Povolána byla i chemická laboratoř. Celý článek