ireporter

MOTO GP JE TU! Do Brna se sjíždějí milovníci silničních motocyklů

MOTO GP JE TU! Do Brna se sjíždějí milovníci silničních motocyklů

02.08.2018 – Martin Dobrovodský

Během nadcházejícího víkendu se na Masarykově okrhu v Brně uskuteční další ročník Grand Prix České republiky. Organizátoři se tentokrát budou muset potýkat nejen s přílivem milovníků silničních motocyklů z celého světa, ale i s extrémně horkým počasím, které na přelomu prázdnin sužuje celé Česko. Záběry z úvodní tiskové konference nám zaslal iReportér Pavel Jelínek.

Moto GP 2018 odstartovala středeční tiskovou konferencí v TM v Brně. Kromě pořadatelů se jí zúčastnili také všichni tři čeští jezdci v tomto závodu. Chystáte se také vypravit na nejslavnější motoristický závod v České republice? Natáčejte přípravy, tréninky, samotné závody, atmosféru na tribunách, ale také odvrácenou stranu MotoGP, a to dopravní komplikace kolem Brna i souboj návštěvníků s extrémně vysokými teplotami. Videa posílejte přes aplikaci iReportér.

Inspirovat se můžete nechat například záběry našeho pravidelného iReportéra Pavla Jelínka, který natáčel na nedávném MS superbiků.

Záběry z Moto GP v Brně posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Vaše příspěvky odvysílá Česká televize.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou vaše video do zpravodajství České televize!

  • Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu.
  • Natáčejte na šířku. 
  • Snažte se udržet váše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby.
  • Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

SNÍH, DEMONSTRACE I ODCHYT IBISE! NEJ VIDEA TÝDNE našich IREPORTÉRŮ!

SNÍH, DEMONSTRACE I ODCHYT IBISE! NEJ VIDEA TÝDNE našich IREPORTÉRŮ!
Play

Páteční rubrika iReportér na zpravodajské stanici ČT24 představila ŽIVĚ nejlepší videa týdne. VIidea byla inspirována aktuálními událostmi a obohatila vysílání České televize. Celý článek

TÉMA PARKOVÁNÍ! Natočte neukázněné řidiče, vaše video bude v ČT!

Také máte nepříjemné zkušenosti s parkováním ostatních řidičů? Nebo máte vy sám problém zaparkovat s větším autem, parkovací místa se vám zdají malá? Vaše videa odvysílá Česká televize! Celý článek

TÝDEN V REGIONECH OSTRAVA: Město žilo festivalem Colours of Ostrava

TÝDEN V REGIONECH OSTRAVA: Město žilo festivalem Colours of Ostrava
Play

Zajímavosti z Moravskoslezského a Olomouckého kraje přináší pravidelně v sobotu pořad Týden v regionech. Vždy ve 12:00 na ČT1 vídáme také nejzajímavější videa iReportérů České televize. Celý článek