ireporter

LETNÍ VEDRA VYSTŘÍDALA STUDENÁ FRONTA. Posílejte videa aktuálního počasí

LETNÍ VEDRA VYSTŘÍDALA STUDENÁ FRONTA. Posílejte videa aktuálního počasí

13.07.2016 – Martin Dobrovodský

Po několika dnech, kdy se teploty na většině našeho území vyšplhaly nad 30°C, se nad Českem usadila studená fronta. Posílejte videa aktuálního počasí a staňte se součástí vysílání České televize.

Ještě začátkem tohoto týdne se teploty na většině našeho území držely nad 30°C. V noci na úterý však Moravu a Slezsko zasáhla studená vlna s vysokou oblačností a četnými přháňkami. Úvodní video propršeného úterního rána v Ostravě nám zaslal iReportér Vojtěch Orlík.

Natáčejte zajímavé události z vašeho kraje. Videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Nad střední Evropou se udržuje zvlněné frontální rozhraní, vlivem kterého nebude déšť ustávat ani v následujících dnech. Podle Českého hydrometeorologického ústavu nás čeká výrazná oblačnost, časté přeháňky a teploty kolem 20°C.

Záběry úterní dešťové přáháňky v Halenkově nám zaslal iReportér Tomáš Novosad.

Vydatně pršelo také v Českém Těšíně. Video zaslal iReportér Petr Fober.

Video z deštivých Beskyd zaslal iReportér Pavel Boucnik.

Hustě pršelo také v Čeladné. Set videí pořídil iReportér Jiří Matýsek.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

ZAČALY JARNÍ PRÁZDNINY!Jste na horách nebo na dovolené?Video odvysílá ČT24

Dětem ze čtrnácti okresů naší republiky začaly Jarní prázdniny. Jste mezi nimi? Pošlete video ze své dovolené, nebo ze svého města a staňte se iReportérem České televize! Vaše video odvysílá ČT24 v pátek ve 14:50! Celý článek

IReportéři týdne mapovali PROTESTY NA LETNÉ a vzpomínky na SAMET

IReportéři týdne mapovali PROTESTY NA LETNÉ a vzpomínky na SAMET
Play

V rámci Rubriky iReportér z pátku 22. listopadu představil vedoucí redakce sociálních sítí Oldřich Borůvka množství zajímavých záběrů uplynulého týdne a mezi nimi i tři nejlepší iReportérské příspěvky. Tento týden se nesl v duchu Sametové revoluce i protestů. Celý článek

ZÁSAH V LOKTI, TRASY PRO BĚŽKAŘE I ZVÝŠENÁ HLADINA ŘEK! Nej videa týdne!

ZÁSAH V LOKTI, TRASY PRO BĚŽKAŘE I ZVÝŠENÁ HLADINA ŘEK! Nej videa týdne!
Play

Vaše videa vysílá Česká televize! Redaktor Oldřich Borůvka pravidelně v pátek od 14:50 ŽIVĚ představuje nejlepší videa týdne na zpravodajské stanici ČT24. Tentokrát to byly tratě pro běžkaře, zvýšená hladina některých toků a také zásah záchranářů v Lokti. Celý článek

Kontakt

E-mail: info@ceskatelevize.cz