ireporter

KRÁSY JIŽNÍ MORAVY: Od Nových Mlýnů přes Mikulov až na Sirotčí hrádek

KRÁSY JIŽNÍ MORAVY: Od Nových Mlýnů přes Mikulov až na Sirotčí hrádek

16.08.2017 – Martin Dobrovodský

iReportérka Jitka Rösslerová nás prostřednictvím svého objektivu vzala na prohlídku několika míst jižní Moravy. Natáčela u vodního díla Nové Mlýny, na zámku v Mikulově, v přilehlé přírodní rezervaci Svatý kopeček a také na Sirotčím hrádku v Pavlovských vrších.

Vodní dílo Nové Mlýny se nachází na samém jihu Moravy, na řece Dyji pod Pavlovskými vrchy. Jedná se o rozsáhlou kaskádu tří přehradních nádrží, vybudovaných v 70. a 80. letech minulého století. 

iReportérka Jitka Rösslerová se vydala i do nedalekého Mikulova a do přilehlé přírodní rezervace Svatý kopeček.

A zavedla nás také na Sirotčí hrádek, zříceninu gotického hradu, která se nachází nad vsí Klentnice v Pavlovských vrších.

Videa ze zajímavých akcí, míst nebo sportovních či kulturních akcí posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

SOUTĚŽ S ME V ATLETICE: Posílejte videa vašich zážitků s atletikou

Na olympijském stadionu v Berlíně začíná ME v atletice, kterého se zúčastní 50 českých atletů. Vypravili jste se sledovat atletické závody přímo do Německa? Natočte to a videa nám pošlete přes aplikaci iReportér. Zajímají nás ale i záběry z profesionálních či amatérských atletických závodů v Česku a vaše dalěí zážitky spojené s atletikou. Nejlepší videa odvysíláme ve speciálním studiu k ME v atletice na ČT sport. Po skončení ME navíc vybereme jednoho výherce, který obdrží atletický reprezentační dres. Celý článek

ZÁSAH V LOKTI, TRASY PRO BĚŽKAŘE I ZVÝŠENÁ HLADINA ŘEK! Nej videa týdne!

ZÁSAH V LOKTI, TRASY PRO BĚŽKAŘE I ZVÝŠENÁ HLADINA ŘEK! Nej videa týdne!
Play

Vaše videa vysílá Česká televize! Redaktor Oldřich Borůvka pravidelně v pátek od 14:50 ŽIVĚ představuje nejlepší videa týdne na zpravodajské stanici ČT24. Tentokrát to byly tratě pro běžkaře, zvýšená hladina některých toků a také zásah záchranářů v Lokti. Celý článek

TÉMA TÝDNE: KAM VYRÁŽÍTE NA DOVOLENOU? Pošlete nám video letní pohody

Letní prázdniny začínají! Trávíte své letní dny v zahraničí nebo zůstáváte v Česku? A jaká je cesta na dovolenou? Pošlete nám záběry přes aplikaci iReportér. Celý článek