ireporter

KRÁSY JIŽNÍ MORAVY: Od Nových Mlýnů přes Mikulov až na Sirotčí hrádek

KRÁSY JIŽNÍ MORAVY: Od Nových Mlýnů přes Mikulov až na Sirotčí hrádek

16.08.2017 – Martin Dobrovodský

iReportérka Jitka Rösslerová nás prostřednictvím svého objektivu vzala na prohlídku několika míst jižní Moravy. Natáčela u vodního díla Nové Mlýny, na zámku v Mikulově, v přilehlé přírodní rezervaci Svatý kopeček a také na Sirotčím hrádku v Pavlovských vrších.

Vodní dílo Nové Mlýny se nachází na samém jihu Moravy, na řece Dyji pod Pavlovskými vrchy. Jedná se o rozsáhlou kaskádu tří přehradních nádrží, vybudovaných v 70. a 80. letech minulého století. 

iReportérka Jitka Rösslerová se vydala i do nedalekého Mikulova a do přilehlé přírodní rezervace Svatý kopeček.

A zavedla nás také na Sirotčí hrádek, zříceninu gotického hradu, která se nachází nad vsí Klentnice v Pavlovských vrších.

Videa ze zajímavých akcí, míst nebo sportovních či kulturních akcí posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

Dobu HONŮ A HUBERTSKÝCH OSLAV přinesl PODZIM

Dobu HONŮ A HUBERTSKÝCH OSLAV přinesl PODZIM
Play

Konec jezdecké sezony ale také přicházející doba lovů a honů. iReportéři natáčeli v Letovicích i na Domažlicku. Podívejte se na videa Hubertských mší i slavností. Celý článek

DOČKÁME SE TROPICKÝCH TEPLOT! Jak zaháníte horké chvíle, u vody?

Před vysokými teploty pro čtvrtek a pátek varuje český hydrometeorologický ústav na téměř celém území Česka. Jak trávíte volné chvíle během veder? Navštěvujete koupaliště nebo se sluníčku naopak vyhýbáte? Pošlete video přes aplikaci iReportér. Celý článek

Hlasujte a vyberte nejlepší iReportérské regionální video týdne!

Každou sobotu vysílá Česká televize pořad Týden v regionech z Brna a Ostravy. V rámci těchto regionálních vysílání můžete hlasovat o nejlepší iReportérské video týdne. Podívejte se na vítěze uplynulého týdne a nabídku nových soutěžních videí. Celý článek

Kontakt

E-mail: info@ceskatelevize.cz