ireporter

iREPORTÉŘI TÝDNE: Španělské referendum, výstava veteránů a dýňové slavnosti

iREPORTÉŘI TÝDNE: Španělské referendum, výstava veteránů a dýňové slavnosti

06.10.2017 – Veronika Jančaříková

Pravidelně v pátek vysílá zpravodajská stanice ČT24 rubriku iReportér. Pořadem provází redaktor České televize Oldřich Borůvka, který představí tři nejlepší videa uplynulého týdne. V pátek 6.10 se iReportéry týdne stali Filip Bartůněk, Marek Novotný a Jakub Švestka. Podívejte se na jejich záběry.

iREPORTÉŘI TÝDNE: Španělské referendum, výstava veteránů a dýňové slavnosti

V Katalánsku proběhlo referendum o nezávislosti na Španělsku. Mnoho lidí strávilo ve volebních místnostech celou noc, aby zabránili policii hlasování zablokovat. Ve městě Tona vzdáleného asi 60 kilometrů od Barcelony natáčel náš iReportér Filip Bartůněk.

Videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Marek Novotný nás přenesl do 20. století záběry z výstavy a jízdy historických vozidel v Brně. Vyjíždělo se z Kociánky do Soběšic a zpátky.

Nastal podzim a s ním přišel čas dýní. Zelenina, kterou můžeme bezpochyby nazývat královnou podzimu, která má mnoho barev a tvarů, je velice oblíbená v kuchyni, ale také jako podzimní dekorace. Na Dýňové slavnosti, kde se soutěžilo ve vyřezávání a o nejhezčí dýni nás pozval iReportér Jakub Švestka.

Všem výhercům gratulujeme!

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

JEDINEČNÉ záběry z Novohradských hor posílá iReportérka Marie Špilauerová

JEDINEČNÉ záběry z Novohradských hor posílá iReportérka Marie Špilauerová
Play

Každodenní zpravodajství o počasí z Novohradských hor přináší iReportérka Marie Špilauerová. Ráno sedne na kolo, natočí ranní rozbřesk nebo například zesilující se vítr. Její videa mají však jedno společné - jsou dokonalá! Celý článek

NEJLEPŠÍ IReportéři týdne přinesly aktuální záběry PŘÍVALOVÝCH SRÁŽEK

NEJLEPŠÍ IReportéři týdne přinesly aktuální záběry PŘÍVALOVÝCH SRÁŽEK
Play

Pravidelně v pátek vysílá zpravodajská stanice ČT24 rubriku iReportér. Vždy ve 14:50 se společně s redaktorem Oldřichem Borůvkou ohlížíme za uplynulým týdnem a odměňujeme nejlepší iReportéry týdne. Celý článek

SOUTĚŽ S ME V ATLETICE: Posílejte videa vašich zážitků s atletikou

Na olympijském stadionu v Berlíně začíná ME v atletice, kterého se zúčastní 50 českých atletů. Vypravili jste se sledovat atletické závody přímo do Německa? Natočte to a videa nám pošlete přes aplikaci iReportér. Zajímají nás ale i záběry z profesionálních či amatérských atletických závodů v Česku a vaše dalěí zážitky spojené s atletikou. Nejlepší videa odvysíláme ve speciálním studiu k ME v atletice na ČT sport. Po skončení ME navíc vybereme jednoho výherce, který obdrží atletický reprezentační dres. Celý článek