ireporter

iREPORTÉŘI TÝDNE: Pátrání po pohřešované, Harleye a fotbal!

iREPORTÉŘI TÝDNE: Pátrání po pohřešované, Harleye a fotbal!

13.07.2018 – Veronika Jančaříková

Pravidelně každý pátek vysílá zpravodajská stanice ČT24 rubriku iReportér. I tentokrát vyhlásil redaktor Oldřich Borůvka tři nejlepší iReportéry týdne. Příště to můžete být právě vy. Stačí, když pošlete zajímavé záběry přes stejnojmennou aplikaci.

Víkend byl v Praze ve znamení 115. výročí Harley Davidson a iReportér Lukáš Hrdlička zaznamenal spanilou jízdu motorkářů na Václavském náměstí.

Videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

iReportér Martin Rýdel natočil pátrání po pohřešované osobě ze Svídnice na Kostelecku. Rychnovští policisté hledali pohřešovanou devětasedmdesátiletou ženu, vysokou 155 cm,s hubenou postavou a šedivými vlasy po ramena. Pohybovala se v okolí obce Svídnice na Kostelecku. 

A iReportér Tomáš Střeleček točil v Paříži na Champs-Elysées oslavy vítězství Francie nad Belgií v semifinále fotbalového šampionátu.

Všem výhercům gratulujeme!

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

iREPORTÉŘI TÝDNE: iReportérské Velikonoce

iREPORTÉŘI TÝDNE: iReportérské Velikonoce
Play

Pravidelně každý pátek od 15:50 vysílá zpravodajská stanice ČT24 rubriku iReportér. I tentokrát vyhlásil redaktor Oldřich Borůvka tři nejlepší iReportéry týdne. Příště to můžete být právě vy. Stačí, když pošlete zajímavé záběry přes stejnojmennou aplikaci. Celý článek

MÁTE POBLÍŽ LOUKY I LESY PLNÉ JARNÍHO KVÍTÍ? Vaše video odvysílá ČT!!

MÁTE POBLÍŽ LOUKY I LESY PLNÉ JARNÍHO KVÍTÍ? Vaše video odvysílá ČT!!
Play

Jaro přichází a s ním i neskonalá krása probouzející se přírody. Pokud máte ve své blízkosti louky či lesy poseté petrklíči, bledulemi či sněženkami? Pošlete nám své video, bude odvysíláno v pořadu Události v regionech Praha. Celý článek

Praha zažila vánoční ROLLER DERBY! Turnaj hostila VŠE!

Praha zažila vánoční ROLLER DERBY! Turnaj hostila VŠE!
Play

Sport ryze ženský, odvíjí se na kolečkových bruslích a v Česku zažívá boom. K tomuto sportu patří modřiny a taky speciální dres. Máme pro vás záběry z vánočního derby! Celý článek