ireporter

iREPORTÉŘI TÝDNE: Pátrání po pohřešované, Harleye a fotbal!

iREPORTÉŘI TÝDNE: Pátrání po pohřešované, Harleye a fotbal!

13.07.2018 – Veronika Jančaříková

Pravidelně každý pátek vysílá zpravodajská stanice ČT24 rubriku iReportér. I tentokrát vyhlásil redaktor Oldřich Borůvka tři nejlepší iReportéry týdne. Příště to můžete být právě vy. Stačí, když pošlete zajímavé záběry přes stejnojmennou aplikaci.

Víkend byl v Praze ve znamení 115. výročí Harley Davidson a iReportér Lukáš Hrdlička zaznamenal spanilou jízdu motorkářů na Václavském náměstí.

Videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

iReportér Martin Rýdel natočil pátrání po pohřešované osobě ze Svídnice na Kostelecku. Rychnovští policisté hledali pohřešovanou devětasedmdesátiletou ženu, vysokou 155 cm,s hubenou postavou a šedivými vlasy po ramena. Pohybovala se v okolí obce Svídnice na Kostelecku. 

A iReportér Tomáš Střeleček točil v Paříži na Champs-Elysées oslavy vítězství Francie nad Belgií v semifinále fotbalového šampionátu.

Všem výhercům gratulujeme!

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

OSTRAVA: Natočte jak se chrání vaše obec před VELKOU VODOU!

OSTRAVA: Natočte jak se chrání vaše obec před VELKOU VODOU!
Play

Pro ostravské vysílání pořadu Události v regionech pošlete záběry protipovodňových opatření, která nechala vybudovat vaše obec. Videa odvysílá Česká televize. Celý článek

STAŇ SE HVĚZDOU DABINGU a vyhraj vlastní dabingovou frekvenci v ČT!

STAŇ SE HVĚZDOU DABINGU a vyhraj vlastní dabingovou frekvenci v ČT!
Play

Jste fanouškem českotelevizního seriálu Dabing Street a zábava vám není cizí? Právě máte šanci vyzkoušet si opravdický dabing na vlastní kůži s k tomu dostat merch tohoto zábavného seriálu. Zaslaná videa budou zveřejněna na webu ireporter.ceskatelevize.cz, nejzajímavější z nich se mohou objevit i na Facebooku iReportéra a platformách České televize. Celý článek

ZIMA SE JEŠTĚ NEVZDÁVÁ! V úterý místy napadne až 20 cm mokrého sněhu!

ZIMA SE JEŠTĚ NEVZDÁVÁ! V úterý místy napadne až 20 cm mokrého sněhu!
Play

Jaro jakoby nemohlo nad zimou zvítězit. Druhý březnový týden bude sněžit na většině našeho území. Pro kraje Vysočina, Středočeský a Pardubický platí výstraha Českého hydrometeorologického ústavu. Celý článek