ireporter

iREPORTÉŘI TÝDNE: Ostrostřelci, veteráni a emotivní běh

iREPORTÉŘI TÝDNE: Ostrostřelci, veteráni a emotivní běh

19.10.2018 – Veronika Jančaříková

Tak jako každý týden, i v pátek 19. října představil redaktor Oldřich Borůvka tři nejlepší iReportéry týdne. Příště se jimi můžete stát i vy! Stačí, když pošlete zajímavé záběry ze zpravodajských, kulturních či sportovních akcí přes stejnojmennou aplikaci.

iReportér Jiří Kelnar natáčel na sportovní střelnici Svatá Anna v Opavě, kde byla vidět zajímavá střelecká událost. Do Opavy se sjelo na 40 střelců z celé České republiky a z Polska se zájmem o historické zbraně. Krásné předovky, perkusní zadovky, jednoranné nábojové pušky a také westernové opakovací pušky byly v činnosti v sobotu 13.10.2018, když jejich majitelé zápolili v 6. ročníku o titul Opavský ostrostřelec 2018/2019. Tento titul si ve finále vystřílel Jan Koleňák z Kralic na Hané. V parádních střeleckých uniformách se blýskli Ostrostřelci z Ostrova v Karlovarském kraji, kteří se snaží o obnovení tradice původního historického spolku C a K Výsadního občanského střeleckého sboru v Ostrově založeného v roce 1840.

Videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Videa můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Pavel Hornák poslal záběry emotivního doběhu nejstarší a pravidelné účastnice na 9. ročníku populárního běhu Vokolo Príglu 2018.

Video z výstavy historických vozidel ,která se konala 16.10 2018 k všeobecné výstavě ke 100.výročí Československa v Prostějově poslal Jan Doležalík.

Všem výhercům gratulujeme!

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

DOČKÁME SE TROPICKÝCH TEPLOT! Jak zaháníte horké chvíle, u vody?

Před vysokými teploty pro čtvrtek a pátek varuje český hydrometeorologický ústav na téměř celém území Česka. Jak trávíte volné chvíle během veder? Navštěvujete koupaliště nebo se sluníčku naopak vyhýbáte? Pošlete video přes aplikaci iReportér. Celý článek

TRAGICKÁ DOPRAVNÍ NEHODA zablokovala dálnici D1 u Velkého Meziříčí

TRAGICKÁ DOPRAVNÍ NEHODA zablokovala dálnici D1 u Velkého Meziříčí
Play

Dopravu na hlavním tahu mezi Prahou a Brnem v úterý dopoledne zastavila dopravní nehoda nákladního vozu a dodávky. Stalo se tak na 150 kilometru u Velkého Meziříčí směrem na Brno. Celý článek

PŘÍRODA ČAROVALA! Halové jevy natočila Jitka Rösslerová při rozbřesku!

PŘÍRODA ČAROVALA! Halové jevy natočila Jitka Rösslerová při rozbřesku!
Play

Optické úkazy, které lze na obloze pozorovat díky ledovým krystalům natočila iReportérka Jitka Rösslerová. Podívejte se na tu nádhernou hru světel! Celý článek