ireporter

iREPORTÉŘI TÝDNE: Den zdraví, staročeské slavnosti a rozvodněná Olše

iREPORTÉŘI TÝDNE: Den zdraví, staročeské slavnosti a rozvodněná Olše

27.04.2017 – Martin Dobrovodský

Každý týden jsou v rubrice iReportér, vysílané v pátečním Studiu ČT24 v 15:50, vyhlášeni tři iReportéři týdne. Tentokrát zvítězili Kateřina Fojtíková, Petr Molka a Radmila Pavlicová. Podívejte se na jejich videa.

iReportér Petr Molka natočil přípravy staročeských oslav Dušnické máje v Trhových Dušníkách na Příbramsku.

Videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

iReportérka Kateřina Fojtíková poslala set videí z celovíkendové akce ke Světovému dni zdraví v Brně. Pořadatelem akce byla Mezinárodní federace asociací studentů medicíny.

A k poptávanému a aktuálnímu tématu zvyšujících se hladin řek poslala záběry iReportérka Radmila Pavlicová, která monitorovala stav hladiny řeky Olše na Jablunkovsku.

Všem výhercům gratulujeme.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

Přívalový déšť zaplavil NEJDEK! Natáčel iReportér Libor Čihák

Přívalový déšť zaplavil NEJDEK! Natáčel iReportér Libor Čihák
Play

Lokální přívalové srážky, které tento víkend postihly nejvíce jihozápad naší republiky, napáchaly škody v obcích. Tak jako v Nejdu v Krušných horách. Voda zaplavila náměstí. Celý článek

ČECHY ZAPADALY SNĚHEM! Na mnoha místech komplikace v dopravě!

ČECHY ZAPADALY SNĚHEM! Na mnoha místech komplikace v dopravě!
Play

Varování Českého hydrometeorologického ústavu se naplnilo. Během pondělního odpoledne se dešťové srážky proměnily na sněhové a zejména v Čechách nastaly dopravní komplikace. Podívejte se na nejlepší videa našich iReportérů. Celý článek

NOČNÍ VLCI PROJÍŽDÍ ČESKEM DO NĚMECKA

Motorkáři z ruského motocyklového klubu Noční vlci, kteří mají blízký vztah s prezidentem Vladimirem Putinem, míří v těchto dnech do Německa. Zamíří i do České republiky, v sobotu 7. března by měli dorazit do Prahy. Projedou i vaším krajem? Natočte je! Celý článek