ireporter

iREPORTÉŘI TÝDNE: Čarodějnice v Blansku, návštěva strojíren a stavba májky

iREPORTÉŘI TÝDNE: Čarodějnice v Blansku, návštěva strojíren a stavba májky

03.05.2019 – Martin Dobrovodský

Pálení čarodějnic v Blansku, den otevřených dveří ve Žďasu a stavba májky v Leštině na Zábřežsku. Takový byl výběr nejlepších iReportérů týdne, které představil vedoucí redakce sociálních sítí Oldřich Borůvka v pátek 3. května v pravidelné rubrice iReportér. Všem výhercům gratulujeme!

K tématu pálení čarodějnic dorazilo v uplynulém týdnu skutečně velké množství záběrů. Jako vítěze jsme vybrali Andreu Novákovou, která poslala pěkně sestříhanou reportáž z městyse Sloup v Blansku.

Videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Videa můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Josef Kašpar poslal záběry z provmájového dne otevřených dveří ve Žďasu, strojírenské firmě sídlící ve Žďáru nad Sázavou.

A Martin Jílek natočil, jak se staví májka v Leštině na Zábřežsku.

Všem výhercům gratulujeme!

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

BUĎTE SOUČÁSTÍ TVORBY ČESKÉ TELEVIZE! Vaše upoutávky v ČT1 od 5. června!

BUĎTE SOUČÁSTÍ TVORBY ČESKÉ TELEVIZE! Vaše upoutávky v ČT1 od  5. června!
Play

Obklopuje vás krásná příroda? Podělte se o zajímavé záběry z vaší domoviny a staňte se součástí týmu tvůrců upoutávek České televize. Vaše interesantní videa posílejte přes aplikaci iReportér. Od druhé červnové neděli k vidění na ČT1! Celý článek

KLINIKA V PRAZE VYKLIZENA! Anonym opět ohlásil bombu!

KLINIKA V PRAZE VYKLIZENA! Anonym opět ohlásil bombu!
Play

Během pěti dnů byla již podruhé nahlášena bomba v Autonomním centru Klinika. Na místo proto vyjeli desítky policistů, budovu vyklidili a uzavřeli. Na místě natáčel iReportér David Tichý. Celý článek

ČT DÉČKO: Proč je, děti, podle vás důležité chránit ohrožená zvířata?

Dětský kanál Déčko vyvěsil pro tento týden téma týkající se ohrožených zvířat určené pro děti. Chráníte společně s vašimi ratolestmi zvířátka? Pošlete nám video přes aplikaci iReportér, odvysilá jej dětský kanál České televize! Celý článek