ireporter

iREPORTÉŘI TÝDNE: Brnem projel VLAK a BLESKOVÁ POVODEŇ zastihla Prahu

iREPORTÉŘI TÝDNE: Brnem projel VLAK a BLESKOVÁ POVODEŇ zastihla Prahu

29.06.2017 – Petra Vostatková

Rubrika iReportér má své vítěze. Sledujte živě ČT24 každý pátek od 15:50 a získejte upomínkové předměty České televize. Tentokrát zvítězil autor videa s následky bleskové povodně. Autor, který poslal zajímavé video opravy turistických značek a také tvůrce videa, kterému neunikla vlaková souprava v Brně.

Už jste někdy viděli vlakovou soupravu s lokomotivou projíždějící přímo centrem města? Tak se podívejte na video iReportéra Jana Špačka. 

Videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Kdo opravuje turistické značení v lesích? Jsou to dobrovolníci, kteří ročně nachodí mezi stromy stovky kilometrů. Autorem videa je Roman Volek.

Horké počasí vystřídaly velmi intenzivní srážky, a to zejména v Praze, Středočeském a Plzeňském kraji. Na Zbraslavi napršelo 100mm srážek. Natočil iReportér Tomáš Kraus.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

Příchod jara se hlásí,naznačuje MASOPUST!Natočte REJ MASEK ve vašem kraji!

Příchod jara se hlásí,naznačuje MASOPUST!Natočte REJ MASEK ve vašem kraji!
Play

Svátky radosti, veselí a hlavně hodování začínají. Období po svátcích Tří Králů nazývané Masopust. Zajímá nás Fašank" probíhá ve vaší obci. Natočte rej masek, zabíjačky i jiné zvyky a staňte se součástí zpravodajství České televize. Celý článek

NÁDRAŽNÍ BUDOVY, POVODNĚ I GRAFFITI tématem rubriky iReportér na ČT24

NÁDRAŽNÍ BUDOVY, POVODNĚ I GRAFFITI  tématem rubriky iReportér na ČT24
Play

Pravidelně v pátek ve 14:50 vysílá zpravodajská stanice ČT24 reportáže právě od vás, našich iReportérů. Tentokrát se téma točilo kolem nádražních budov a jejich stavu. Celý článek

TÉMA TÝDNE: PLZEŇ SLAVÍ OSVOBOZENÍ! 71 let po skončení 2. světové války!

TÉMA TÝDNE: PLZEŇ SLAVÍ OSVOBOZENÍ! 71 let po skončení 2. světové války!
Play

Město Plzeň se zapsalo do historie konce 2. světové války jako místo, které patřilo k posledním, které osvobodila spojenecká vojska v Evropě. Plzeň o víkendu 6.- 8.5. pořádá Oslavy svobody, pošlete nám video přes aplikaci iReportér! Celý článek