ireporter

iREPORTÉŘI TÝDNE: Brnem projel VLAK a BLESKOVÁ POVODEŇ zastihla Prahu

iREPORTÉŘI TÝDNE: Brnem projel VLAK a BLESKOVÁ POVODEŇ zastihla Prahu

29.06.2017 – Petra Vostatková

Rubrika iReportér má své vítěze. Sledujte živě ČT24 každý pátek od 15:50 a získejte upomínkové předměty České televize. Tentokrát zvítězil autor videa s následky bleskové povodně. Autor, který poslal zajímavé video opravy turistických značek a také tvůrce videa, kterému neunikla vlaková souprava v Brně.

Už jste někdy viděli vlakovou soupravu s lokomotivou projíždějící přímo centrem města? Tak se podívejte na video iReportéra Jana Špačka. 

Videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Kdo opravuje turistické značení v lesích? Jsou to dobrovolníci, kteří ročně nachodí mezi stromy stovky kilometrů. Autorem videa je Roman Volek.

Horké počasí vystřídaly velmi intenzivní srážky, a to zejména v Praze, Středočeském a Plzeňském kraji. Na Zbraslavi napršelo 100mm srážek. Natočil iReportér Tomáš Kraus.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

UNIVERZITA OSTRAVA SLAVÍ 25 LET! Pošlete záběry z happeningu!

Masarykovo náměstí v Ostravě ožije 22. června kulturou! Ostravská univerzita slaví pětadvacáté výročí od svého vzniku. Happening začíná v 11:30. Budete u toho? Pošlete záběry přes aplikaci iReportér. Celý článek

Hlasujte pro nejlepší iReportérské regionální video týdne!

Každou sobotu vysílá Česká televize pořad Týden v regionech z Brna a Ostravy. V rámci těchto regionálních vysílání můžete hlasovat o nejlepší iReportérské video týdne. Podívejte se na vítěze uplynulého týdne a nabídku nových soutěžních videí. Celý článek

Projekt iReportér součástí hudebního festivalu Colours of Ostrava!

Projekt iReportér součástí hudebního festivalu Colours of Ostrava!
Play

Podílejte se na programu Colours of Ostrava! Natáčejte během festivalu svá videa a ta nejlepší se pak budou promítat na vybraných scénách festivalu. Zúčastněte se workshopů ČT, které vás naučí, jak správně natáčet své příspěvky. Celý článek