ireporter

iReportéři byli hosty ranních pořadů České televize Dobré ráno a Studio 6

iReportéři byli hosty ranních pořadů České televize Dobré ráno a Studio 6

22.11.2018 – Martin Dobrovodský

Podívejte se na záznamy vysílání ranních pořadů České televize Dobré ráno a Studio 6, jejichž hosty byli pravidelní iReportéři Petr Gartner a David Tichý.

Představení nového seriálu Akademie iReportér, aktuální zapojení iReportérů do vysílání České televize i přehled základních tipů a triků pro natáčení na mobilní telefony. To byla hlavní témata rozhovoru s iReportérem Davidem Tichým, šéfem projektu ČT iReportér Davidem Černým a redaktorem Ondřejem Schneiderem ve vysílání zpravodajského pořadu Studio 6, který vysílá Česká televize na ČT24 každý pracovní den od 5.59 do 10.00 hodin. Celý záznam vysílání Studia 6, archiv starších dílů nebo program budoucího vysílání můžete najít na webových a facebookových stránkách pořadu.  

Podobným tématům se o den dřívě věnovali v ranním vysílání brněnského vydání pořadu Dobré ráno také iReportér Petr Gartner a redaktorka Andrea Pavelková. Během dvou vstupů probrali společně s moderátory pořadu Soňou Baranovou a Ondřejem Blahem základy fungování projektu ČT iReportér, oblíbená témata k natáčení a představili i nový seriál Akademie iReportér.

  

Záběry ze zajímavých kulturních, zpravodajských či sportvních akcí můžete posílat přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter.

Děkujeme, že nám pomáháte tvořit zpravodajství České televize!

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

IREPORTÉŘI TÝDNE: Zachytili vichřici, která se prohnala Českem!

Událostí minulého týdne byla bezpochyby bouře Herwart, která zasáhla celé Česko. A také rubrika iReportér zůstala u toho tématu. Redaktor Oldřich Borůvka vyhlásil v pravidelném pátečním čase na stanici ČT24 tři nejlepší iReportéry týdne. Celý článek

MOTOREST u dálnice D10 ZACHVÁTILY PLAMENY! Na místě 40 hasičských jednotek!

MOTOREST u dálnice D10 ZACHVÁTILY PLAMENY! Na místě 40 hasičských jednotek!
Play

Rozsáhlý požár postihl motorest Čtyři kameny v sobotu dopoledne 18. listopadu. Došlo ke vznícení sazí v komíně a následně začala hořet střecha. Na místě natáčeli iReportéři České televize a přinesly aktuální záběry. Celý článek

ZIMA SE VRÁTILA! Místa v Česku zasáhla pořádná vánice!

ZIMA SE VRÁTILA! Místa v Česku zasáhla pořádná vánice!
Play

Ve čtvrtek začalo na západě i severu Čech sněžit a místy napadlo i deset centimetrů sněhu. Máme záběry z Krušných hor, Liberecka i šumavského Špičáku. Celý článek