ireporter

iReportéři byli hosty ranních pořadů České televize Dobré ráno a Studio 6

iReportéři byli hosty ranních pořadů České televize Dobré ráno a Studio 6

22.11.2018 – Martin Dobrovodský

Podívejte se na záznamy vysílání ranních pořadů České televize Dobré ráno a Studio 6, jejichž hosty byli pravidelní iReportéři Petr Gartner a David Tichý.

Představení nového seriálu Akademie iReportér, aktuální zapojení iReportérů do vysílání České televize i přehled základních tipů a triků pro natáčení na mobilní telefony. To byla hlavní témata rozhovoru s iReportérem Davidem Tichým, šéfem projektu ČT iReportér Davidem Černým a redaktorem Ondřejem Schneiderem ve vysílání zpravodajského pořadu Studio 6, který vysílá Česká televize na ČT24 každý pracovní den od 5.59 do 10.00 hodin. Celý záznam vysílání Studia 6, archiv starších dílů nebo program budoucího vysílání můžete najít na webových a facebookových stránkách pořadu.  

Podobným tématům se o den dřívě věnovali v ranním vysílání brněnského vydání pořadu Dobré ráno také iReportér Petr Gartner a redaktorka Andrea Pavelková. Během dvou vstupů probrali společně s moderátory pořadu Soňou Baranovou a Ondřejem Blahem základy fungování projektu ČT iReportér, oblíbená témata k natáčení a představili i nový seriál Akademie iReportér.

  

Záběry ze zajímavých kulturních, zpravodajských či sportvních akcí můžete posílat přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter.

Děkujeme, že nám pomáháte tvořit zpravodajství České televize!

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

STAŇTE SE IREPORTÉREM MORAVY!Natočte kulturní i sportovní aktivity v kraji!

STAŇTE SE IREPORTÉREM MORAVY!Natočte kulturní i sportovní aktivity v kraji!
Play

Rádi točíte videa? Navíc navštěvujete hrady, zámky nebo rádi sportujete? Právě na vaše příspěvky čekáme! Pošlete nám vaše video přes aplikaci iReportér a staňte se nedílnou součástí vysílání České televize! Celý článek

TÉMA TÝDNE: CYKLOSTEZKY! Pošlete i videa z perspektivy cyklisty!

TÉMA TÝDNE: CYKLOSTEZKY! Pošlete i videa z perspektivy cyklisty!
Play

Půl druhého tisíce kilometrů cyklostezek se nachází v České republice. Vyrážíte na brusle, kolo nebo třeba koloběžku? Pošlete nám video stavu cyklostezky u vás, máme zájem i o příspěvky natočené z perspektivy cyklisty či bruslaře. Celý článek

iREPORTÉŘI TÝDNE: iReportérské Velikonoce

iREPORTÉŘI TÝDNE: iReportérské Velikonoce
Play

Pravidelně každý pátek od 15:50 vysílá zpravodajská stanice ČT24 rubriku iReportér. I tentokrát vyhlásil redaktor Oldřich Borůvka tři nejlepší iReportéry týdne. Příště to můžete být právě vy. Stačí, když pošlete zajímavé záběry přes stejnojmennou aplikaci. Celý článek