ireporter

ČT DÉČKO: Posílejte tipy na zajímavé akce do pořadu Tamtam

ČT DÉČKO: Posílejte tipy na zajímavé akce do pořadu Tamtam

02.10.2016 – Martin Dobrovodský

Podělte se s námi o tipy na zajímavé kulturní akce, festivaly nebo sportovní události. Ty nejlepší náměty odvysílá ČT :D v pořadu Tamtam.

ČT DÉČKO: Posílejte tipy na zajímavé akce do pořadu Tamtam

Vždy v sobotu ráno v 9:00 vysílá stanice ČT :D pořad Tamtam. Za asistence dvou animovaných postaviček Kačky Brnkačky a Vendy Vandra v něm moderátoři Míša Mauerová a Marek Němec vybírají tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události. Máte i vy tip na nějákou zajímavou akci a chcete se o ní podělit s ostatními dětmi? Natočte svůj námět na video a pošlete ho přes dětskou verzi aplikace iReporter.

Záběry zajímavých akcí a událostí posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

A jaká témata nás zajímají? Posílejte tipy na cestování, akce v zoologických zahradách, sportovní zápasy a závody nebo výlety na hrady a zámky. Zajímají nás také tipy na koncerty, divadelní představení nebo festivaly. Ta nejlepší videa s vašimi náměty odvysílá Česká televize v pořadu Tamtam. 

iReportér David Michálek pozval na akci v Botanické zahradě hl. m. Prahy

Miloš Henzl zase na Den otevřených dveří teplárny v Českých Budějovicích

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

SVATÝ MARTIN PŘIVEZL NA ČESKÉ HORY PRVNÍ SNÍH. Videa Reprtérů vysílalal ČT

SVATÝ MARTIN PŘIVEZL NA ČESKÉ HORY PRVNÍ SNÍH. Videa Reprtérů vysílalal ČT
Play

První letošní vločky začaly padat v na horách v sobotu 11. listopadu, právě na svátek svatého Martina. O dva dny později začalo sněžit i v nižších polohách a na nejvyšším vrcholku Krušných hor - Klínovci, napadlo dokonce 40 cm sněhu. Celý článek

TVR BRNO: Tipy na zajímavé výlety, kulturní akce i záběry aktuálního počasí

TVR BRNO: Tipy na zajímavé výlety, kulturní akce i záběry aktuálního počasí
Play

Podívejte se na nejzajímavější iReportérská videa uplynulého týdne, která odvysílala Česká televize v sobotu 26. srpna v pořadu Týden v regionech Brno. Celý článek

UVR BRNO: Natočte Valentýnský víkend a koncert ZAZ v Brně!

Svátek zamilovaných vypukne druhý únorový víkend a pokud se chystáte na oslavu, či valentýnský večírek, pošlete video! Bude odvysíláno v brněnském vydání pořadu Události v regionech. Celý článek

Kontakt

E-mail: info@ceskatelevize.cz