ireporter

CO PODNIKÁTE NA SILVESTRA? Sportujete,nebo připravujete rachejtle na večer?

CO PODNIKÁTE NA SILVESTRA? Sportujete,nebo připravujete rachejtle na večer?

31.12.2015 – Petra Vostatková

Konec roku se dá prožít mnoha . A jak trávíte poslední den v roce vy? Běháte, šplháte na hry nebo ležíte doma u pohádek? Pošlete videa z posledního dne roku 2015 a vaše videa odvysílá Česká televize!

Pošlete video konce tohoto roku přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter.

Ireportér Jan Vít natáčel na silvestra roku 2015 v Jablonci nad Nisou, kde proběhl Silvestrovský Běh okolo 3 přehrad a ke svým příspěvkům napsal "Jedná se o nultý ročník Silvestrovského běhu okolo tří částí jablonecké přehrady Mšeno. Trať závodu byla dlouhá 5 kilometrů a zúčastnilo se ho více než 700 závodníků a závodnic. Závod proběhl v krásném slunečném, ale mrazivém počasí."

Na Lysé hoře natáčel při rozbřesku Jiří Nesit. Podívejte na tu nádheru posledního dne v roce 2015 a také frontu turostů, kteří čekají na otevření Bezručové chaty.

A jak trávíte poslední chvíle tohoto roku vy? Připravujete petardy, rachejtle na dnešní noc? Nebo spíš preferujete klidný průběh s přáteli nebo na horské chatě? Pošlete video, vaše příspěvky odvysílá Česká televize.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou vaše video do zpravodajství České televize!

  • Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu.
  • Natáčejte na šířku. 
  • Snažte se udržet váše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby.
  • Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

ČESKO ZASYPE SNÍH! Výstraha platí od středy pro celé naše území

ČESKO ZASYPE SNÍH! Výstraha platí od středy pro celé naše území
Play

Do České republiky míří od západu oblačnost a bude sněžit. Dokonce hrozí místy sněhové jazyky. Připravte si natáčecí zařízení a pošlete video přes aplikaci iReportér. Vaše videa budou součástí zpravodajství České televize. Celý článek

URÁŽLIVÉ GRAFFITI NA BUDOVÁCH PRAHY! Pošlete nám uáběry z vašeho města!

URÁŽLIVÉ GRAFFITI NA BUDOVÁCH PRAHY! Pošlete nám uáběry z vašeho města!
Play

Na mnoha budovách Prahy jsou graffiti. Obyvatelé posprejované budovy jen málokdy vnímají a pozornost nevěnují ani textu. Výhrůžky a urážky věnované policistů mezi nimi najdete často. Celý článek

NEJLEPŠÍ VIDEA JIŽNÍ MORAVY: Půlmaraton, doubledecker i dračí lodě

NEJLEPŠÍ VIDEA JIŽNÍ MORAVY: Půlmaraton, doubledecker i dračí lodě
Play

Na jižní Moravě se stále něco děje a pořad Týden v regionech vysílá videa iReportérů z různých kulturních i sportovních akcí. Pravidelně každou sobotu ve 12:00 na ČT1. Tady jsou nejlepší příspěvky uplynulého týdne. Celý článek