ČTsport

ČTsport
pondělí 25. června 2018 Ivan
Momenty týdne Olympijského magazínu

Momenty týdne Olympijského magazínu

vydáno 21. 6. 2018 12:55

Uplynulý týden přinesl řadu výjimečných sportovních okamžiků. Co vás zaujalo nejvíce? Oslavy i repelent na fotbalovém šampionátu, golfový míček coby bumerang, podvodní hokej, nebo pokus o překonání rekordu v hodinovce na vysokém kole? Hlasujte do 26. června. Další díl Olympijského magazínu sledujte na ČT sport ve středu 27. června od 13:35.

 • Trenéři o úvodu MS: Lépe se boří, než tvoří, ale favoriti se stejně prosadí
  Trenéři o úvodu MS: Lépe se boří, než tvoří, ale favoriti se stejně prosadí vydáno 20. 6. 2018 12:52

  První kolo světového šampionátu fotbalistů v Rusku je minulostí. Zrodila se v něm mnohá překvapení, padalo dost gólů, většinou bylo krásně a na stadionech panovala výborná atmosféra – takže co víc si přát? Na to, co nejvíc zaujalo na startu mistrovství, jsem se zeptal zkušených trenérů.

 • Fotbal fokus podcast: Čeká favority v čele s Německem a Argentinou na MS brzký konec?
  Video
  Fotbal fokus podcast: Čeká favority v čele s Německem a Argentinou na MS brzký konec? vydáno 20. 6. 2018 06:00

  Start ve znamení trápení favoritů. Úvodní zápasy mistrovství světa v Rusku hlavním aspirantům na celkový triumf příliš nevyšly a vůbec nejhůře si počínaly Německo s Argentinou. Je to signál, že by některé z velkých jmen mohlo skončit už v základní skupině, a co dělaly špatně? Podíváme se ale také na méně hvězdné výběry, na práci videorozhodčích či organizaci šampionátu. Vše zmíněné v novém Fotbal fokus podcastu proberou Janové Vacek a Lutonský, Pavel Jahoda a Radek Špryňar. Moderuje Ondřej Nováček.

 • Extrémní závody? Když chcete něco zažít, musíte opustit komfortní zónu, říká Matera
  Video
  Extrémní závody? Když chcete něco zažít, musíte opustit komfortní zónu, říká Matera vydáno 19. 6. 2018 14:34

  Tomáš Matera toho ve světě extrémních sportů zažil už hodně a stále má své nesplněné sny. Tím možná největším je účast na závodu X-Alps, několikadenním klání, které překonává téměř celé pohoří. Adventure závody jsou rozmanité a Materovou doménou je paragliding. Kdy s ním začít? Na to není podle ostříleného závodníka nikdy pozdě.

Další zprávy
ČT sport – MS ve fotbale 2018

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.