pátek 22. června 2018 Pavla

Krátce

• 17:39 V semifinále SP slalomářů na Slovensku chybí jen jedna česká loď
    V kvalifikaci na úvodní závod Světového poháru ve vodním slalomu v Liptovském Mikuláši utrpěla česká výprava jedinou ztrátu. Kanoistka Kateřina Havlíčková obsadila první nepostupové místo v opravné jízdě.
  • 15:15 Útočník Martin Hanzl prodloužil o rok smlouvu s Litvínovem
    Hokejový útočník Martin Hanzl bude pokračovat v extraligovém Litvínově. Čtyřiadvacetiletý odchovanec Ústí nad Labem se dohodl s Vervou na nové roční smlouvě.
  • 14:46 První trénink formulí ve Francii ovládly vozy Mercedesu
    Návrat formule 1 do Francie po desetileté pauze patřil vozům Mercedes. První trénink na nedělní Velkou cenu na okruhu v Le Castellet vyhrál úřadující mistr světa Lewis Hamilton před týmovým kolegou Valtterim Bottasem.
  • 13:58 Trenér Cocu odešel do Fenerbahce, v PSV ho nahradí Van Bommel
    Novým trenérem fotbalistů Fenerbahce se stal Philip Cocu, kterého na lavičce mistrovského PSV Eindhoven nahradí jiný bývalý nizozemský reprezentant Mark van Bommel. Cocu na lavičce istanbulského týmu zaujme místo po Aykutu Kocamanovi, jehož na začátku týdne odvolal nový majitel klubu Ali Koc. Fenerbahce v minulé sezoně turecké ligy skončilo na druhém místě o tři body za městským rivalem Galatasarayem.
  • 13:14 Egypt si stěžuje na výkon rozhodčích v zápase MS s Ruskem
    Vedení egyptského fotbalového svazu podá protest kvůli výkonu rozhodčích v čele s Enriquem Cáceresem v zápase proti Rusku na mistrovství světa. Egypťané po úterní prohře 1:3 s domácím výběrem ztratili šanci na postup ze skupiny. "Chceme, aby byl prošetřen výkon celého týmu rozhodčích," řekl předseda egyptského svazu Haní Abúrida, který je zároveň členem rady Mezinárodní fotbalové federace FIFA.
  • 13:12 Mistrovství světa v rallye má v roce 2020 opět zavítat do Keni
    Do mistrovství světa v automobilových soutěžích by se měla od roku 2020 vrátit keňská Safari rallye. Pořadatelé seriálu podepsali dohodu s keňským ministerstvem sportu. V příštím roce navštíví rallye spolu s představiteli Mezinárodní automobilové federace, aby vyhodnotili, zda je na návrat připravena.
Mistrovství světa ve fotbale

Každý den v 19:50

Branky, Body, Vteřiny

Zpravodajská relace ze sportovního prostředí. Na ČT1 a ČT24 od 19:50. Uvádí Vojta Bernatský, Barbora Černošková, Petr Vichnar či Honza Smetana.