Více na portálu ČT sport

• Stockholm, den pátý – a zazvoní zvonec…
    Stockholm, den pátý – a zazvoní zvonec…

1. 2. 2015 15:42

Stockholm - Uteklo to jako voda a mistrovství Evropy se dnes uzavírá. Ve sportovních dvojicích už dnes bez Čechů, ale zásluhou Michala Březiny budeme mít zastoupení aspoň v závěrečné exhibici. Přímý přenos krasobruslařské exhibice sledujte od 15:00 exkluzivně na webu ČT sport.

Další zprávy na portálu ČT sport

• Kanadský exmistr světa Chan ukončil krasobruslařskou kariéru
    Kanadský exmistr světa Chan ukončil krasobruslařskou kariéru

16. 4. 2018 17:24

Trojnásobný mistr světa v krasobruslení Kanaďan Patrick Chan ukončil v 27 letech kariéru. Završil ji ziskem zlaté olympijské medaile v soutěži družstev. Mezi jednotlivci skončil v únoru v Pchjongčchangu devátý. "Reprezentovat Kanadu byla čest a výsada. Dalo mi to nezapomenutelné zážitky a také lekce, které si ponesu celý život," uvedl Chan.

• Úspěšná sezona odrazovým můstkem. Chci jezdit, jako jsem jezdila letos, říká Březinová

27. 3. 2018 14:43

Byla to povedená sezona. Po dvanáctém místu na mistrovství Evropy si Eliška Březinová vyrovnala maximum osmnáctou příčkou na světovém šampionátu. Sklidila plody podařené letní přípravy v zámoří, pochvalovala si nové choreografie i stabilizaci skoků. Po krátkém odpočinku se dvaadvacetiletá reprezentantka těší na další sezonu, ve které chce minimálně zopakovat letošní úspěchy.

• Papadakisová s Cizeronem zlepšili vlastní rekord a potřetí vyhráli MS
    Papadakisová s Cizeronem zlepšili vlastní rekord a potřetí vyhráli MS

24. 3. 2018 19:27

Gabriella Papadakisová a Guillaume Cizeron potvrdili ve volné jízdě pozici největších favoritů a na mistrovství světa ovládli soutěž tanečních párů. Francouzský pár předvedl téměř dokonalou jízdu a po světovém rekordu z krátkého tance znovu posunul vlastní světové maximum i ve volném tanci. Známku z olympijských her Francouzi zlepšili o 12 setin na 123,47 bodu, druhou americkou dvojici Madison Hubbellová – Zachary Donohue nechali v součtu za sebou o více než deset bodů.

• Chen odskočil šesti "čtveráky" úplně všem, Březina se vyhoupl do desítky
    Chen odskočil šesti

24. 3. 2018 14:47

Američan Nathan Chen vyhrál mistrovství světa s neuvěřitelným náskokem bezmála 50 bodů před Japoncem Šomou Unem. Bronz bere Rus Michail Koljada. Michal Březina předvedl svou nejlepší volnou jízdu v životě a ze 17. příčky po krátkém programu se posunul na desáté místo.

• Favoritky kazily a titul získala Kanaďanka Osmondová, Březinová je osmnáctá
    Favoritky kazily a titul získala Kanaďanka Osmondová, Březinová je osmnáctá

23. 3. 2018 23:10

Světový šampionát v Itálii zná novou mistryni světa. Poté, co Italka Carolina Kostnerová, která před volnými jízdami vedla, i olympijská vítězka Alina Zagitovová z Ruska, jež byla hned za ní, podlehly nervozitě, se nakonec radovala Kaetlyn Osmondová z Kanady. Největší favoritky nakonec skončily pod stupni vítězů. Eliška Březinová obsadila osmnáctou příčku. Přímý přenos volných jízd mužů vysílá ČT sport a web ctsport.cz v sobotu o 10:00.