Přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo na palubovkách basketbalové Euroligy mužů

Přehrát video

Další zprávy na portálu ČT sport

• Satoranského šest bodů Washingtonu na výhru nestačilo, Golden State vyrovnalo rekord

18. 1. 2018 10:57

Dostal velkou porci času. Tomáš Satoranský byl s 25 minutami v dresu Washingtonu druhým nejvytíženějším náhradníkem a třetím hráčem celkově. Ani jeho šest bodů, tři doskoky a sedm asistencí však Wizards na výhru nestačily. Na palubovce Charlotte padli 109:133. Úřadující šampioni z Golden State vyrovnali klubový rekord 14. venkovní výhrou v řadě, v Chicagu zvítězili 119:112.

• Basketbalistky USK zvítězily v Evropské lize na půdě Villeneuve
    Basketbalistky USK zvítězily v Evropské lize na půdě Villeneuve

17. 1. 2018 23:15

Důležitý krok k postupu do další fáze Evropské ligy udělaly basketbalistky ZVVZ USK Praha. Ve 12. kole vyhrály zástupkyně českého basketbalu na palubovce francouzského Villeneuve 72:59 a zachovaly si naději na druhé místo ve skupině A. Ve zbylých dvou zápasech ale potřebují zdolat jak Šoproň, tak i Castors Braine.

• Davis je k nezastavení. Jeho 45 bodů ukončilo sérii výher Bostonu
    Davis je k nezastavení. Jeho 45 bodů ukončilo sérii výher Bostonu

17. 1. 2018 09:12

Zastavit Anthonyho Davise? V posledních dvou zápasech nemožné. Po skvělém výkonu proti New York Knicks, kterým nasázel 48 bodů, řádil hráč New Orleans také proti Bostonu. Čtyřiadvacetiletá hvězda v duelu se Celtics nastřílela 45 bodů a stala se klíčovou postavou Pelicans při výhře 116:113 po prodloužení.

• Nymburk našel přemožitele, jeho vítěznou sérii ukončil Besiktas
    Nymburk našel přemožitele, jeho vítěznou sérii ukončil Besiktas

16. 1. 2018 20:50

Neporazitelná aura nymburských basketbalistů je minulostí. V 11. kole základní skupiny Ligy mistrů se museli sklonit před favorizovaným Besiktasem Istanbul, na jehož palubovce prohráli 80:91. V elitní soutěži padli po pěti zápasech.

• Beal se v závěru netrefuje a Washingtonu se nedaří koncovky s Milwaukee
    Beal se v závěru netrefuje a Washingtonu se nedaří koncovky s Milwaukee

16. 1. 2018 09:11

Druhý kolaps během deseti dnů. Na Tři krále vedl Washington nad Milwaukee tři minuty před koncem 99:96, přesto prohrál 103:110. Tentokráte basketbalisté z hlavního města podlehli stejnému soupeři 95:104, když ještě v polovině poslední části měli náskok 93:91. Tomáš Satoranský si v dresu Wizards zapsal sedm bodů a tři doskoky. V repríze finále Golden State Warriors vyhráli v Clevelandu 118:108.

Stopáž: 30 minut – Rok výroby: 2015 – P  ST  HD
Žánr: Sport