Přímý přenos finálového utkání na ME v basketbalu žen 2013 – Francie

Další zprávy na portálu ČT sport

• Satoranský byl u velkého obratu. Washington porazil Detroit o 10 bodů
    Satoranský byl u velkého obratu. Washington porazil Detroit o 10 bodů

20. 1. 2018 09:26

Obrat na palubovce Detroitu předvedli v utkání NBA washingtonští basketbalisté, kteří nakonec zvítězili 122:112. Jedenáct minut odehrál Tomáš Satoranský, bod však nepřidal. Do statistik si český hráč zapsal doskok, dvě asistence, blok a zisk.

• Veselý pomohl 12 body Fenerbahce vyhrát euroligové derby s Anadolu Efes
    Veselý pomohl 12 body Fenerbahce vyhrát euroligové derby s Anadolu Efes

19. 1. 2018 22:00

Dva dny po vítězství v prestižním souboji s Panathinaikosem Atény zvládli basketbalisté Fenerbahce Istanbul v Evropské lize také derby. Na výhře 89:84 nad městským rivalem Anadolu Efes se podílel 12 body Jan Veselý, který během 25 odehraných minut přidal pět doskoků a tři asistence.

• Cleveland konečně vyhrál. Hrajeme ale jako z městečka tragédů, kritizuje James
    Cleveland konečně vyhrál. Hrajeme ale jako z městečka tragédů, kritizuje James

19. 1. 2018 09:08

Po čtyřech prohrách v řadě se konečně dočkali vítězství. Že by to ale ze strany Clevelandu byl přesvědčivý triumf, to zase ne. Cavaliers před svými fanoušky zdolali nejtěsnějším rozdílem Orlando 104:103. Magic měli v koncovce dvě šance utkání zvrátit, ale i kvůli výroku rozhodčích to nedokázali. Philadelphii vyšla přesně po týdnu odveta za londýnský zápas a Boston tentokrát 76ers porazili na jeho palubovce 89:80. James Harden se vrátil do sestavy Houstonu a hned se mohl radovat z výhry 116:98 nad Minnesotou.

• Satoranského šest bodů Washingtonu na výhru nestačilo, Golden State vyrovnalo rekord

18. 1. 2018 10:57

Dostal velkou porci času. Tomáš Satoranský byl s 25 minutami v dresu Washingtonu druhým nejvytíženějším náhradníkem a třetím hráčem celkově. Ani jeho šest bodů, tři doskoky a sedm asistencí však Wizards na výhru nestačily. Na palubovce Charlotte padli 109:133. Úřadující šampioni z Golden State vyrovnali klubový rekord 14. venkovní výhrou v řadě, v Chicagu zvítězili 119:112.

• Basketbalistky USK zvítězily v Evropské lize na půdě Villeneuve
    Basketbalistky USK zvítězily v Evropské lize na půdě Villeneuve

17. 1. 2018 23:15

Důležitý krok k postupu do další fáze Evropské ligy udělaly basketbalistky ZVVZ USK Praha. Ve 12. kole vyhrály zástupkyně českého basketbalu na palubovce francouzského Villeneuve 72:59 a zachovaly si naději na druhé místo ve skupině A. Ve zbylých dvou zápasech ale potřebují zdolat jak Šoproň, tak i Castors Braine.