Předchozí díl | Následující díl

ME v krasobruslení 2013 Chorvatsko

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

60 Přímý přenos závěrečné exhibice

Přehrát video

Další zprávy na portálu ČT24

 • Soutěž krasobruslařek díky rekordu vede teprve patnáctiletá Zagitovová

  21. 2. 2018 08:27

  Olympijskou soutěž krasobruslařek na Hrách v Pchjongčchangu vede Alina Zagitovová před kolegyní z týmu nezávislých sportovců z Ruska Jevgenijí Medvěděvovou. Obě překonaly rekordní známku Medvěděvové z týmové soutěže v úvodu Her. Průběžně třetí pozici drží úřadující vicemistryně světa Kaetlyn Osmondová z Kanady. Česká republika v této kategorii zastoupení nemá.

 • Magické vyvrcholení a dva světové rekordy. Virtueová a Moir překonali Papadakisovou a Cizerona

  20. 2. 2018 07:22

  V zimním stadionu v Kangnungu to při vyhlašování bodového ohodnocení zašumělo a nebylo divu. Gabriellu Papadakisovou přivedl takřka dokonalý volný tanec s partnerem Guillaumem Cizeronem k pláči. Francouzští krasobruslaři překonali vlastní světový rekord z volného tance i v celkovém hodnocení a v olympijském závodě dostali celkem 205,28 bodu. Jenže ačkoliv skvělý tanec Tessy Virtueové a Scotta Moira nebyl lepší, kanadským legendám výkon 206,07 bodu stačil na třetí zlatou olympijskou medaili v kariéře a nové světové maximum.

 • Francouzi měli v krátkém tanci smůlu, Papadakisové se rozepnul kostým

  19. 2. 2018 10:16

  Bude to ještě velký souboj. Zatímco Kanaďané Tessa Virtueová a Scott Moir zajeli krátký tanec ve světovém rekordu, jejich francouzští rivalové Gabriellá Papadakisová a Guillaume Cizeron za nimi zaostali o 1,74 bodu. Dvaadvacetiletá Francouzka procházela mixzónou v slzách. Hned na úvod krátkého programu se jí totiž rozepnuly šaty a během jízdy měla co dělat, aby předešla ještě větším problémům.

 • Otvírali jsme to, hledali Mansourová a Češka příčiny konce po krátkém tanci

  19. 2. 2018 08:00

  Český taneční pár Cortney Mansourová, Michal Češka končí na Hrách už po úvodním krátkém tanci, i tak si ale krasobruslaři start na vrcholné akci užili. Kanadsko-česká dvojice možná trochu doplatila na skutečnost, že se na ploše Ledové arény v Kangnungu představila jako úplně první. "Není to nejlepší. Ať chceme nebo ne, v dalších jízdách už rozhodčí budou tahat jiné známky. Když jedete úplně první, nevědí ještě, jaké známky nasadit," řekl Češka.

 • Mansourová a Češka do volných tanců nepostoupili, vedou Virtueová s Moirem

  19. 2. 2018 06:11

  Cortney Mansourová a Michal Češka jako jediní z českých krasobruslařů na olympijských hrách v Pchjongčchangu nepostoupili do finálové části soutěže. V krátkém tanci za sebou nechali jen jeden pár a obsadili 23. příčku. K účasti ve dvacítce pro volné tance potřebovali porazit čtyři páry. Po první části soutěže vedou Kanaďané Tessa Virtueová a Scott Moir.

Diskuse diváků
 • Martina 30. 1. 2013 10:11

  Dobrý den. Ráda sleduji přenosy v krasobruslení. Bohužel poslední dobou bych to radši sledova…

 • Roman VITEK 26. 1. 2013 13:32

  Volné jízdy mužů

  Mě též. Nefunguje to.

 • Kamila 26. 1. 2013 13:32

  Taky mi to nejde, asi technická chyba?

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 126 minut – Rok výroby: 2013 – L
Žánr: Sport
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Anketa
Komu nejvíc fandíte?

Anketa je uzavřena.

22 % 126 hl. Tomáš Verner 6 % 35 hl. Pavel Kaška 47 % 277 hl. Michal Březina 16 % 91 hl. Eliška Březinová 9 % 54 hl. pár Lucie Myslivečková a Neil Brown

Celkem 583 hlasy

Další zdroje