iVysílání

středa 23. 5. 2018 o
v
  • 07:00 Minuta historie
  • 08:00 Vyber si svůj sport
  • 08:05 Vyber si svůj sport
  • 08:07 Molang
  • 11:00 Slavnostní přednáška - 100 let Československa
Další u
06:00
  • 05:59 Studio 6
  • 09:45 Bakaláři: Manželská hra
  • 10:00 Doktor Martin (Velká Británie): Vzpomeň si na mě
  • 10:45 Vyprávěj 10/16: Havel na Hrad!
  • 11:45 Černé ovce
  • 05:59 Dobré ráno: Národní poklad
  • 09:00 Neobjevená Kuba 1/2
  • 09:55 Hrobka faraóna
  • 10:45 Apokalypsa: 2. světová válka 5/6
  • 11:40 Hitlerova vražedná mašinérie: Nacistické tábory smrti
  • 05:59 Studio 6
  • 09:00 Studio 6
  • 10:00 Zprávy v 10
  • 10:30 Studio ČT24
  • 06:00 Sportovní běh a chůze: M ČR 2018 ve sprintu
  • 07:35 BasketManie
  • 07:50 Panorama
  • 09:15 Liga malého fotbalu: Olomouc - Příbram
  • 10:40 Téma pro hosty (Na slovíčko): Surfing
  • 11:05 Golf Time
  • 11:30 Sportovní běh a chůze: ME 2018 Švýcarsko
  • 06:00 Vosa Marcelka: Jak bylo počasí na draka
  • 06:05 Martin Snílek: Martin slavným zlatokopem
  • 06:20 Skála papuchalků: První sníh
  • 06:25 Prasátko Peppa
  • 07:20 Bali: Továrna na lízátka
  • 07:35 Kešu: Moje hmyzí ZOO
  • 07:45 Všetečkovi: Venku
  • 07:55 Matýsek: Matýsku, nakresli mi odtahový vůz
  • 08:00 Kalli: Šnek Kalli
  • 08:05 Nouky a jeho přátelé
  • 08:10 Králík a přátelé: Věštecká budka
  • 08:20 Kamarádka Pimpa II: Divoký koník
  • 09:00 Angličtina s Hurvínkem: Po stopách savců - Mammals
  • 09:30 LOGOhrátky II: Vesele, hlasitě a spolu
  • 09:35 Rudi a Trudi: Že by chůvy?
  • 09:50 Skála papuchalků: Soví škola
  • 09:55 Prasátko Peppa
  • 10:00 Atlas zvířat: Vodní savci
  • 10:50 Taneční hrátky s Honzou Onderem: Já na tom dělám
  • 11:20 Kuchtíci
  • 11:30 Bali: Do toho, hoši, do toho!
  • 11:45 Kešu: Prehistorická večeře
  • 11:55 Všetečkovi: Připojit
12:00
  • 12:00 Zprávy ve 12
  • 12:20 Události v regionech plus (Brno)
  • 12:20 Události v regionech plus (Ostrava)
  • 12:30 Sama doma
  • 14:00 Bakaláři: V porodnici
  • 14:15 Vondráčkovo pozdní odpoledne
  • 15:10 Všechnopárty
  • 12:35 Temné stránky Facebooku aneb Něco za něco
  • 13:20 Náš venkov: Kočí ze Žukova
  • 13:45 Putování za písničkou
  • 14:15 Folklorika: Cesty vlny
  • 14:40 Kvarteto
  • 15:10 Londýnské metro
  • 12:00 Zprávy ve 12
  • 12:30 Zprávy
  • 12:33 Studio ČT24
  • 13:00 Zprávy
  • 13:03 Studio ČT24
  • 13:30 Zprávy
  • 13:33 Studio ČT24
  • 14:00 Zprávy
  • 14:03 Studio ČT24
  • 14:30 Zprávy
  • 14:33 Studio ČT24
  • 15:00 Zprávy
  • 15:03 Studio ČT24
  • 15:30 Zprávy
  • 15:33 Studio ČT24
  • 12:05 Panorama
  • 12:50 Jezdectví: Velká cena Ostravy
  • 13:40 Cyklotoulky: Prešov
  • 13:50 Sokolský zpravodaj
  • 14:00 Lodní sporty: Volvo Ocean Race 2017/18
  • 14:25 Svět motorů: Speciál
  • 14:40 Svět motorů: 46. Rallye Český Krumlov
  • 15:10 Svět motorů: 300 zatáček Gustava Havla
  • 15:30 Svět motorů: MM ČR side a čtyřkolek Stříbro
  • 15:50 Svět motorů: MM ČR v autokrosu Přerov
  • 12:05 Matýsek: Matýsku, nakresli mi maják
  • 12:10 Kalli: Robot Kalli
  • 12:15 Králík a přátelé: Věštecká budka
  • 12:25 Kamarádka Pimpa II: Na létajícím koberci do Indie
  • 12:30 O vodníku Česílkovi: Jak vodníku Česílkovi praskla struna
  • 12:40 Pohádky a malé hry: Strašidlo ze šuplíku
  • 12:50 Vosa Marcelka: Jak bylo počasí na draka
  • 13:20 Kuchtíci
  • 13:25 Šmoulové: Šmoulata - část třetí
  • 13:50 Terčin zvířecí svět
  • 14:05 DVA3: Svět komiksu
  • 14:20 Ronaldinho a jeho parta
  • 14:35 Wifina
  • 15:55 Lovci záhad: Matematika krásy
16:00
  • 16:45 Cestománie: Botswana
  • 17:15 AZ-kvíz
  • 17:40 Černé ovce
  • 18:00 Události v regionech (Praha)
  • 18:00 Události v regionech (Brno)
  • 18:00 Události v regionech (Ostrava)
  • 18:25 Kde domov můj? (Soutěž)
  • 18:55 Události za okamžik a počasí
  • 19:00 Události
  • 19:50 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 16:10 Klíč
  • 16:40 Kolem Mileny Jesenské
  • 17:30 Vůně cizích krajů: Írán, poklady Persie
  • 18:25 GEN: Patrik Eliáš
  • 18:45 O vodníku Česílkovi: Jak Česílko kupoval čápa
  • 18:55 Pot, slzy a naděje 1/6: Bez práce nejsou koláče
  • 19:40 Postřehy odjinud: Flandry očima Jaroslava Skalického
  • 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
  • 16:00 Zprávy v 16
  • 16:30 Zprávy
  • 16:33 Studio ČT24
  • 17:00 Zprávy
  • 17:30 Zprávy
  • 17:33 Studio ČT24
  • 17:55 Předpověď počasí
  • 18:00 Události v regionech (Praha)
  • 18:28 Interview ČT24
  • 18:55 Události za okamžik a počasí
  • 19:00 Události
  • 19:48 Počasí v letoviscích
  • 19:50 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 16:20 Svět motorů: OffROAD Maraton Janovice nad Úhlavou
  • 16:35 Svět motorů: Aktuálně
  • 16:50 Golden Euro League 2018: Česko - Španělsko
  • 19:10 Vertikal
  • 19:25 Olympijský magazín
  • 19:50 Golden Euro League 2018: Česko - Finsko
  • 16:25 Planeta YÓ
  • 16:47 Harvey Zobák: Negativně pozitivní
  • 17:55 LOGOhrátky II: Pod stolem
  • 18:00 Jogínci sportují
  • 18:15 Šmoulové: Dlouhonožka/Šmoulí knihomol
  • 18:40 Zprávičky
  • 18:45 O vodníku Česílkovi: Jak Česílko kupoval čápa
  • 19:40 Nejkrásnější pohádky: Šťastný princ
  • 19:45 Pohádky a malé hry: Strašidlo ze šuplíku
20:00
  • 20:00 Clona 3/7: Únos
  • 20:55 Zlatá mládež 2: V indické továrně
  • 21:40 Otisky doby: Hrdinové nebo oběti?
  • 22:35 Taggart: Galerie podvodníků
  • 20:00 Země a města světa IV.: Petrohrad, Benátky severu
  • 21:00 Na cestě
  • 21:30 Magické hlubiny: Rybníky a přehrady
  • 20:00 90’ ČT24
  • 21:30 Horizont ČT24
  • 22:00 Události, komentáře
  • 23:00 Zprávy ve 23
  • 23:40 Události v kultuře
  • 22:30 Svět motorů: Speciál
  • 22:45 Svět motorů: 46. Rallye Český Krumlov
  • 23:15 Svět motorů: 300 zatáček Gustava Havla
  • 23:35 Svět motorů: MM ČR side a čtyřkolek Stříbro
  • 23:55 Svět motorů: MM ČR v autokrosu Přerov
  • 20:00 Události v kultuře
  • 20:18 Echo Pražského jara 2018
  • 20:20 Adolf Born
  • 21:15 Na plovárně
  • 22:45 Obrazy, pohádky a sny
24:00
  • 00:40 AZ-kvíz
  • 01:05 Banánové rybičky
  • 01:40 Na stopě
  • 02:05 Dobré ráno: Národní poklad
  • 04:40 Kuchařská pohotovost
  • 05:00 Kluci v akci: Vaříme ve Velkých Losinách
  • 05:30 Události v regionech (Praha)
  • 01:25 Inspirace dobrem
  • 02:20 Dopisy z cely smrti
  • 03:20 Chcete mě?
  • 03:25 Ta naše povaha česká: Tetovaní
  • 03:50 Příběhy železné opony: Únos diplomata
  • 04:05 Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie
  • 04:30 Babylon
  • 04:55 Vesnicopis: Modrý důl
  • 05:15 Náš venkov: Šťastný domov
  • 05:30 Příběhy domů: Kolektivní soukromí ve Zlíně
  • 05:50 Postřehy odjinud: Flandry očima Jaroslava Skalického
  • 00:00 Zprávy
  • 00:10 Události v regionech (Brno)
  • 00:35 Události v regionech (Ostrava)
  • 00:25 Svět motorů: OffROAD Maraton Janovice nad Úhlavou
  • 00:40 Svět motorů: Aktuálně
  • 00:50 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 01:00 Golden Euro League 2018: Česko - Španělsko
  • 03:20 Golden Euro League 2018: Česko - Finsko
  • 05:40 Vertikal
  • 00:05 Toulky za uměním: Toulky s Ladislavem Smoljakem
  • 00:20 PopStory: Tváře a hlasy
  • 02:55 Kultura.cz
  • 03:20 Salon
  • 03:50 Ladí neladí
  • 04:45 Ilustrované fejetony Ludvíka Vaculíka: Morava je?
  • 04:55 Echo Pražského jara 2018
  • 05:00 Události v kultuře