Zpravodajství Brno

Česká televize vyjíždí za diváky do regionů

Českem tam a zpět tentokrát z Mikulova

Velikost textu:

Podpořit domácí cestovní ruch a představit konkrétní region si dává za cíl projekt České televize Českem tam a zpět. Každý prázdninový pátek z jiného města, 31. července 2020 z Mikulova. Zpravodajská ČT24 bude odtud a dalších turisticky zajímavých regionů Břeclavska a Znojemska vysílat prakticky celý den. S živými vstupy a reportážemi se setkají i diváci Událostí v regionech a hlavní zpravodajské relace Události na ČT1.

Českem tam a zpět
Českem tam a zpět

Moderátoři České televize se během dne přihlásí z Mikulova, Lednicko-valtického areálu, Vranovské přehrady, Moravského Krumlova nebo ze Znojma. Přizvali si řadu hostů, kterých se budou ptát nejen na dopady pandemie a návrat turistů do regionu, ale představí také mnohé turistické zajímavosti, památky a CHKO Pálava. Neopomenou ani tradici vinařství na jižní Moravě.

Přímo v Mikulově je připravené nejen hlavní zpravodajské studio, ale i celodenní doprovodný program pro děti i dospělé. Na zdejším náměstí se na pódiu v blízkosti přenosových vozů představí Majda z Kouzelné školky, tanečníci Veronika Lálová a Michal Padevět ze StarDance nebo Josef Maršálek s vítězkou pořadu Peče celá země Petrou Burianovou. Návštěvníci si budou moci zahrát populární AZ-kvíz a setkají se s jeho moderátory Evou Machourkovou a Alešem Zbořilem. Čeká je také povídání s atletkou Šárkou Kašpárkovou nebo vědecká show plná zábavných a vzdělávacích pokusů. Program potrvá od 10 do 18 hodin a moderují ho Soňa Baranová a Ondřej Blaho z Dobrého rána.

Českem tam a zpět již zavítalo například do Karlových Varů, Ostravy, Českého Krumlova nebo na Ještěd. V srpnu se vypraví do Hřenska, Rožnova pod Radhoštěm, Litomyšle a Telče. Aktuální informace jsou k dispozici na webu České televize.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Další v rubrice

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.