MÁTE ZÁJEM ZAPOJIT SE DO DIVÁCKÉHO VÝZKUMU ČT?

reklama

Velmi si ceníme divácké zpětné vazby. Zajímá nás, zda jste s programovou nabídkou ČT spokojeni, které pořady jste si oblíbili, které vám naopak chybí a jak konkrétní tituly hodnotíte. Ve spolupráci s tvůrci ČT proto připravujeme divácké ankety věnované nejčastěji jednotlivým pořadům. Získané názory pomáhají přizpůsobovat vysílání ČT představám diváků.

Témata i frekvence internetových anket se mění dle aktuálních potřeb. Pokud máte zájem zapojit se do hodnocení pořadů ČT a je-li vám alespoň 15 let, zodpovězte prosím níže uvedené otázky. Vaše e-mailová adresa se tak dostane do databáze internetového výzkumu a v situaci, kdy bude připravena anketa odpovídající vašemu profilu, vás budeme kontaktovat. Víte-li o někom dalším (z rodiny či známých), kdo by měl o vyplňování internetových anket zájem, přepošlete mu prosím odkaz na naše stránky.

Za spolupráci budeme velmi vděčni. Vámi poskytnuté údaje budou sloužit výhradně výzkumným účelům a na vaši žádost mohou být z databáze kdykoliv odstraněny.

Dovolujeme si upozornit, že žádost o spolupráci se nevztahuje na osoby, které jsou angažovány v sociologickém/mediálním výzkumu nebo pracují pro některou televizní společnost. Děkujeme za pochopení.

V případě jakýchkoli dotazů týkajících se výzkumu ČT nás kontaktujte na e-mailu vyzkum@ceskatelevize.cz

Velmi děkujeme za váš čas a ochotu a těšíme se na spolupráci.

Renata Týmová, za útvar Výzkumu a analýz ČT


Vyplňte prosím:

Pohlaví:
Rok narození:
Nejvyšší dosažené vzdělání:
Velikost místa bydliště:
Kraj:
E-mail:

Přejete si dostávat stručné výsledky
z vybraných výzkumů, kterých se zúčastníte?
Ano    Ne
 
Pokud máte děti ve věku 4 - 12 let a souhlasíte s tím, aby se případně účastnily anket zaměřených na dětské pořady, vyplňte prosím i následující otázky:

Pohlaví:
Rok narození:

chlapec    dívka   

Pohlaví:
Rok narození:

chlapec    dívka   

Pohlaví:
Rok narození:

chlapec    dívka