TV program

Filtr pořadů

Středa 18. 8. 2004

  • Dnes
  • Zavřít
  • po
  • út
  • st
  • čt
  • so
  • ne

    00:00

    • 06:00

      • 07:00

        OH ATÉNY 2004

        Olympijské studio

        Časy vysílání přímých přenosů a záznamů jsou orientační a po dobu konání OH Atény 2004 nebude Česká televize poskytovat na programu ČT2 kód VPS. Děkujeme za pochopení.

        s moderátorem Robertem Zárubou vám nabízí přímé přenosy a záznamy soutěží pátého dne Her XXVIII. olympiády:

        07.00 Atény z antény - aktuální informace z Českého olympijského domu
        07.15 Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a  zajímavých výsledků
        07.25 Program studia OH 2004
        ŽIVĚ Z ATÉN
        07.30 Veslování (semifinále - skif Ž - přímý přenos)
        07.50 Česko - Čína (basketbal Ž - přímý přenos)
        v přestávce: Veslování (semifinále)
        Atletika (koule M - kvalifikace)
        09.40 Vodní slalom (semifinále K1 Ž - přímý přenos)
        10.20 Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a  zajímavých výsledků
        10.25 Program studia OH 2004
        ŽIVĚ Z ATÉN
        10.30 Vodní slalom (semifinále, finále C1 M - přímý přenos)
        11.00 Atletika (kvalifikace koule M - záznam)
        11.10 Vodní slalom (finále K1 Ž - přímý přenos)
        11.45 Plavání (rozplavby)
        ŽIVĚ Z ATÉN
        11.55 Cyklistika (časovka Ž - přímý přenos)
        13.45 Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a  zajímavých výsledků
        13.55 Program studia OH 2004
        ŽIVĚ Z ATÉN
        14.00 Cyklistika (časovka M - přímý přenos)
        14.15 Střelba (finále sportovní pistole Ž - přímý přenos)
        15.25 Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a  zajímavých výsledků
        15.30 Program studia OH 2004
        15.35 Cyklistika (časovka M - přímý přenos)
        Atletika (finále koule Ž - přímý přenos)

    12:00

    16:00

    • 16:00

      • 16:00

        OH ATÉNY 2004

        Olympijské studio

        16.30 Atletika (finále koule M - přímý přenos)
        17.45 Atény z antény - aktuální informace z Českého olympijského domu
        17.55 Judo (Ž 70kg, M 90kg - záznam)
        18.10 Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a zajímavých výsledků
        18.25 Program studia OH 2004
        ŽIVĚ Z ATÉN
        18.30 Plavání (finále 200m prsa M, 200m motýlek Ž, 100m volný způsob M, 4x200m volný způsob Ž - přímý přenos)
        20.30 Sportovní gymnastika (finále víceboj M - přímý přenos)
        22:00 Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a zajímavých výsledků
        22.10 Program studia OH 2004
        22.15 Jezdectví (military, parkúr)
        22.40 Češi v akci - vše podstatné o české výpravě, výkony, výsledky a dojmy českých sportovců
        23.00 Míčové hry
        23.30 Atény z antény - aktuální informace z Českého olympijského domu
        23.45 Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a zajímavých výsledků
        00.00 Olympijský ring - nejzajímavější boxerské duely dne
        00.25 Program studia OH 2004

    20:00

    24:00