pátek 20. října 2017 Vendelín

Štěpánek si ve druhém kole v Cincinnati zahraje se Safinem

Cincinnati (USA) - Český tenista Radek Štěpánek prošel na turnaji v Cincinnati do druhého kola. Postup mu usnadnil jeho soupeř Srb Viktor Troicki, který po prvním setu zakončeném tie-breakem ve prospěch českého hráče na začátku druhé sady kvůli zranění nohy odstoupil. Třicetiletý Štěpánek se ve druhém kole utká s bývalou světovou jedničkou Maratem Safinem. V Cincinnati z českých tenistů ještě startují Tomáš Berdych a Jan Hernych.

Radek Štěpánek na turnaji v Cincinnati

Troicki zápas s 16. nasazeným hráčem skrečoval po 54 minutách za stavu 7:6 a 1:0 pro Štěpánka. Sedmnáctý tenista světového žebříčku si tak postupem spravil chuť po turnaji v Montrealu minulý týden, kde nezvládl první zápas a prohrál s Kazachem Andrejem Golubjovem.