sobota 23. září 2017 Berta

Lukáš Rosol titul v Praze neobhájí

Praha – Třetí nasazený hráč prohrál na Štvanici ve čtvrtfinále pražského challengeru se slovinským tenistou Aljazem Bedenem a turnaj pro něj skončil.

Lukáš Rosol
Lukáš Rosol

První set vypadal pro českého daviscupového reprezentanta velmi dobře. Lukáš Rosol předváděl aktivní tenis a byl za to odměněn vítězstvím v prvním setu 6:3. Druhý set už tak dobrý pro českého tenistu nebyl. Utekla mu koncovka a bylo srovnáno.

Třetí dějství už bylo velmi rychlé. Slovinec Aljaz Bedene ho vybojoval 6:1 a pro Lukáše Rosola to znamenal konec v cestě za titulem. Třiadevadesátého hráče žebříčku ATP po zápase hodně mrzelo, že titul na domácí půdě neobhájí. V nejbližší době čeká svěřence trenéra Doseděla challenger v Bordeaux.