ČTsport

ČTsport
čtvrtek 30. října 2014 Tadeáš

Tabulka hokejové extraligy

Velikost textu:
UZákladní částZVVPPPPSB
1. Oceláři Třinec 17 12 0 2 3 57:27 38
2. HC Litvínov 16 10 2 0 4 47:30 34
3. Sparta Praha 16 11 0 0 5 55:35 33
4. HK Hradec Králové 16 9 2 0 5 43:35 31
5. HC Pardubice 16 9 1 1 5 48:44 30
6. Energie Karlovy Vary 17 7 0 2 8 36:46 23
7. BK Mladá Boleslav 16 6 0 4 6 51:55 22
8. Kometa Brno 16 6 1 2 7 43:52 22
9. HC Olomouc 16 4 4 1 7 46:48 21
10. Škoda Plzeň 16 6 0 1 9 36:36 19
11. Bílí Tygři Liberec 16 5 2 0 9 39:43 19
12. Slavia Praha 15 5 1 1 8 34:48 18
13. Vítkovice Steel 17 4 2 1 10 42:58 17
14. PSG Zlín 16 3 1 1 11 34:54 12

17. kolo
Vítkovice Steel - Oceláři Třinec 0:2 REPORT
Litvínov - Mladá Boleslav 31. 10., 17:30
Škoda Plzeň - Slavia Praha 31. 10., 17:30
Pardubice - Hradec Králové 31. 10., 17:40 ČT sport
Olomouc - Kometa Brno 31. 10., 18:00
Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín 31. 10., 18:00
Sparta Praha - Energie Karlovy Vary 31. 10., 18:30

16. kolo
PSG Zlín - Olomouc 2:3 SN REPORT
Energie Karlovy Vary - Škoda Plzeň 2:1 REPORT
Kometa Brno - Vítkovice Steel 1:2 PP REPORT
Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec 3:1 REPORT
Mladá Boleslav - Sparta Praha 3:6 REPORT
Oceláři Třinec - Litvínov 1:4 REPORT
Slavia Praha - Pardubice 13. 1. 2015, 18:15

15. kolo
Vítkovice Steel - Energie Karlovy Vary 2:1 SN REPORT
Bílí Tygři Liberec - Slavia Praha 4:1 REPORT
Litvínov - Škoda Plzeň 1:0 REPORT
Pardubice - Mladá Boleslav 3:8 REPORT
Olomouc - Oceláři Třinec 5:4 PP REPORT
PSG Zlín - Kometa Brno 3:6 REPORT
Sparta Praha - Hradec Králové 4:3 REPORT

14. kolo
Oceláři Třinec - Pardubice 5:2 REPORT
Slavia Praha - Olomouc 2:3 SN REPORT
Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec 3:1 REPORT
Hradec Králové - Vítkovice Steel 3:2 SN REPORT
Škoda Plzeň - Sparta Praha 2:5 REPORT
Mladá Boleslav - PSG Zlín 3:4 SN REPORT
Energie Karlovy Vary - Litvínov 2:1 REPORT

13. kolo
Oceláři Třinec - Sparta Praha 1:2 REPORT
Litvínov - Pardubice 2:4 REPORT
Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec 3:4 SN REPORT
Hradec Králové - Kometa Brno 3:2 REPORT
Škoda Plzeň - Vítkovice Steel 3:2 REPORT
Olomouc - Energie Karlovy Vary 3:2 PP REPORT
Slavia Praha - PSG Zlín 1:2 REPORT

12. kolo
Bílí Tygři Liberec - Energie Karlovy Vary 1:4 REPORT
Vítkovice Steel - Mladá Boleslav 1:4 REPORT
PSG Zlín - Oceláři Třinec 0:4 REPORT
Kometa Brno - Slavia Praha 7:1 REPORT
Pardubice - Škoda Plzeň 3:2 REPORT
Sparta Praha - Litvínov 0:1 REPORT
Olomouc - Hradec Králové 2:4 REPORT

11. kolo
Oceláři Třinec - Slavia Praha 4:0 REPORT
Energie Karlovy Vary - Pardubice 2:4 REPORT
Sparta Praha - Vítkovice Steel 7:6 REPORT
Hradec Králové - PSG Zlín 3:2 REPORT
Litvínov - Bílí Tygři Liberec 1:4 REPORT
Škoda Plzeň - Olomouc 2:5 REPORT
Mladá Boleslav - Kometa Brno 3:4 SN REPORT

10. kolo
PSG Zlín - Energie Karlovy Vary 5:1 REPORT
Kometa Brno - Oceláři Třinec 1:2 REPORT
Olomouc - Mladá Boleslav 1:4 REPORT
Pardubice - Sparta Praha 0:3 REPORT
Slavia Praha - Hradec Králové 1:5 REPORT
Vítkovice Steel - Litvínov 2:3 REPORT
Bílí Tygři Liberec - Škoda Plzeň 1:2 REPORT

9. kolo
Energie Karlovy Vary - Kometa Brno 4:1 REPORT
Oceláři Třinec - Hradec Králové 6:0 REPORT
Škoda Plzeň - PSG Zlín 5:2 REPORT
Litvínov - Olomouc 3:1 REPORT
Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:4 REPORT
Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 4:2 REPORT
Pardubice - Vítkovice Steel 4:2 REPORT

8. kolo
Oceláři Třinec - Energie Karlovy Vary 4:0 REPORT
PSG Zlín - Sparta Praha 1:0 REPORT
Olomouc - Vítkovice Steel 9:1 REPORT
Bílí Tygři Liberec - Pardubice 3:2 SN REPORT
Kometa Brno - Škoda Plzeň 0:5 REPORT
Hradec Králové - Mladá Boleslav 3:2 PP REPORT
Slavia Praha - Litvínov 6:3 REPORT

7. kolo
Oceláři Třinec - Mladá Boleslav 5:2 REPORT
Sparta Praha - Olomouc 3:1 REPORT
Energie Karlovy Vary - Slavia Praha 4:2 REPORT
Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec 2:3 REPORT
Pardubice - Kometa Brno 3:2 SN REPORT
Škoda Plzeň - Hradec Králové 1:2 REPORT
Litvínov - PSG Zlín 5:1 REPORT

6. kolo
Oceláři Třinec - Škoda Plzeň 3:1 REPORT
Mladá Boleslav - Energie Karlovy Vary 3:1 REPORT
PSG Zlín - Pardubice 1:2 REPORT
Hradec Králové - Litvínov 1:2 REPORT
Olomouc - Bílí Tygři Liberec 4:3 REPORT
Kometa Brno - Sparta Praha 1:8 REPORT
Slavia Praha - Vítkovice Steel 4:2 REPORT

5. kolo
Energie Karlovy Vary - Hradec Králové 2:1 REPORT
Bílí Tygři Liberec - Oceláři Třinec 0:3 REPORT
Vítkovice Steel - PSG Zlín 3:2 REPORT
Pardubice - Olomouc 3:1 REPORT
Litvínov - Kometa Brno 6:1 REPORT
Škoda Plzeň - Mladá Boleslav 6:1 REPORT
Slavia Praha - Sparta Praha 2:5 REPORT

4. kolo
Oceláři Třinec - Vítkovice Steel 3:5 REPORT
Mladá Boleslav - Litvínov 3:4 REPORT
PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec 2:5 REPORT
Kometa Brno - Olomouc 4:2 REPORT
Energie Karlovy Vary - Sparta Praha 4:1 REPORT
Slavia Praha - Škoda Plzeň 2:1 REPORT
Hradec Králové - Pardubice 3:2 REPORT

3. kolo
Litvínov - Oceláři Třinec 3:2 SN REPORT
Vítkovice Steel - Kometa Brno 3:1 REPORT
Pardubice - Slavia Praha 4:2 REPORT
Olomouc - PSG Zlín 3:2 REPORT
Sparta Praha - Mladá Boleslav 3:4 REPORT
Bílí Tygři Liberec - Hradec Králové 2:1 REPORT
Škoda Plzeň - Energie Karlovy Vary 2:1 REPORT

2. kolo
Oceláři Třinec - Olomouc 6:1 REPORT
Energie Karlovy Vary - Vítkovice Steel 3:4 REPORT
Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec 3:2 REPORT
Kometa Brno - PSG Zlín 4:3 REPORT
Mladá Boleslav - Pardubice 3:4 REPORT
Hradec Králové - Sparta Praha 3:1 REPORT
Škoda Plzeň - Litvínov 2:3 SN REPORT

1. kolo
Vítkovice Steel - Hradec Králové 3:5 REPORT
Litvínov - Energie Karlovy Vary 5:0 REPORT
PSG Zlín - Mladá Boleslav 2:5 REPORT
Olomouc - Slavia Praha 2:3 SN REPORT
Bílí Tygři Liberec - Kometa Brno 3:5 REPORT
Oceláři Třinec - Pardubice 2:1 REPORT
Sparta Praha - Škoda Plzeň 3:1 REPORT

24. kolo
Pardubice - Energie Karlovy Vary 5:3
Vítkovice Steel - Sparta Praha 25. 11., 17:00
PSG Zlín - Hradec Králové 25. 11., 17:30
Bílí Tygři Liberec - Litvínov 25. 11., 18:00
Olomouc - Škoda Plzeň 25. 11., 18:00
Kometa Brno - Mladá Boleslav 25. 11., 18:00
Slavia Praha - Oceláři Třinec 25. 11., 18:15

      Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

      Hlavní zprávy

      Načítám...

      Ouha, data se nepodařilo načíst.