ČTsport

ČTsport
úterý 29. července 2014 Marta
ČT sport - Tour de France

Krátce

 • 12:30 Příští ročník Gira d'Italia odstartuje na italské půdě časovkou družstev v San Remu. Ve městě na pobřeží Ligurského moře začne úvodní ze tří závodů Grand Tour podruhé v historii. Slavný podnik začne 9. května, vítěz bude korunován 31. května. Cílové město ale zatím není potvrzeno, pořadatelé rozhodují mezi Milánem a Turínem.
 • 24.7.
  19:43
  Čtyřnásobný olympijský vítěz v cyklistice Bradley Wiggins se nedočkal vytoužené první zlaté medaile z Her Commonwealthu. Na velodromu v Glasgowě se vítěz Tour de France 2012 musel ve stíhacím závodu družstev spokojit se svými anglickými kolegy se stříbrem po finálové porážce s Austrálií.
 • 17.7.
  12:10
  Americký cyklista Andrew Talansky již neodstartuje do dvanácté etapy Tour de France. Na závodu se trápil po několika pádech z úvodního týdne a ve středu dojel poslední o více než půl hodiny za vítězným Francouzem Tonym Gallopinem. Talansky měl těžké pády ve vysoké rychlosti v sedmé a osmé etapě.
 • 12.7.
  17:21
  Petr Vakoč vybojoval na akademickém mistrovství světa v silniční cyklistice i druhou zlatou medaili, po časovce ovládl v polské Jelenie Góře také závod s hromadným startem na 96 kilometrů. Jezdec týmu Omega Pharma-Quick Step a student Vysoké školy ekonomické v Praze vyhrál po samostatném úniku o více než minutu před čtveřicí pronásledovatelů.

Související pořady

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.