sobota 16. prosince 2017 Albína

Golfové trofeje z týmových soutěží získaly pražské kluby

Kácov – V Kácově vyvrcholila extraliga golfových družstev. Oba tituly týmových mistrů republiky tentokrát putují do Prahy.

Týmové golfové trofeje putují do Prahy

Mezi muži svou letošní nadvládu potvrdil Golf Club Hodkovičky. Po vítězstvích v mistrovství smíšených týmů do 16 let a šampionátu chlapeckých celků do 18 let vyhráli zástupci tohoto pražského oddílu i extraligu. Ve finále play-off porazili Beskydský golfový klub 6:3 na body. Bronz získali hráči golfového klubu Greensgate.

Už padesátou zlatou medaili získal jako nehrající kapitán Erpetu Praha Richard Bešta, když jeho svěřenkyně ve finále ženské extraligy porazily Beskydský golfový klub 4,5:1,5 bodu. Bronz získaly hráčky z Mariánských Lázní.