neděle 19. listopadu 2017 Alžběta
Extraliga stolního tenisu

Havlíčkův Brod je krůček od obhajoby titulu

aktualizováno 13. 5. 2015 21:30

Hradec Králové - Stolním tenistům Havlíčkova Brodu chybí jediné vítězství k obhajobě mistrovského titulu. Svěřenci trenéra Tomáše Demka vyhráli i druhé finále extraligy, v Hradci Králové zvítězili jasně 4:0. V pátek tak mohou v domácím prostředí oslavit druhý titul. Přímý přenos nabídne opět od 17:30 náš web.

Hradecký Martin Olejník sice vyhrál nad Tomášem Treglerem úvodní set 11:9, ale další tři sady prohrál shodně 7:11. Druhý zápas měl nevídaně dramatický závěr - v páté sadě už Petr Korbel vedl 10:4, slovenský reprezentant Peter Šereda odvrátil pět mečbolů, ale ten šestý si zkušený český olympionik pohlídal.

Také třetí dvouhru rozhodl až pátý set, v němž byl úspěšnější Pavel Širuček. Rozjeté hosty pak už Hradec nezastavil, Tregler porazil Šeredu 3:0 a stejně jako v pondělí v Havlíčkově Brodu zpečetil vítězství obhájce titulu.