Nash po pěti letech startovala na republice a má druhý krosový titul

Milovice - Sedmatřicetiletá Kateřina Nash se po pěti letech představila na mistrovství republiky v cyklokrosu a stejně jako v lednu 2010 v Táboře získala v Milovicích titul. Zkušená reprezentantka za sebou nechala o 35 sekund úřadující mistryni Martinu Mikuláškovou, třetí dojela s odstupem 38 sekund trojnásobná šampionka Pavla Havlíková.

Kateřina Nash
zdroj: Isifa

Cyklokrosařka a bikerka Nash se teprve ve čtvrtek přesunula do Evropy ze zámoří, kde trvale žije a kde také zahájila závodní sezonu. Do konce roku pak absolvuje dva díly světového poháru a další závody v Belgii a po Novém roce odletí zpět do USA. Na konci ledna se pak vrátí do Česka na mistrovství světa v Táboře.

Muži měli v Milovicích na programu předposlední závod Českého poháru, který vyhrál Michael Boroš o tři sekundy před svým táborským kolegou Jakubem Skálou. V průběžném pořadí je situace opačná - před lednovým závěrečným dílem Toi Toi Cupu a zároveň mistrovstvím republiky ve Slaném vede Skála před Borošem o čtyři body.