Golfisté Couples a Dufner vedou po druhém dnu Masters
Augusta - Američtí golfisté Fred Couples a Jason Dufner se dělí po druhém kole o vedení na Masters. Na děleném třetím místě prvního majoru sezony už je v Augustě mimo jiné i favorizovaný Rory McIlroy ze Severního Irska.
Dvaapadesátiletý Couples zahrál výborné druhé kolo. Náročné hřiště, kde před 20 lety získal svůj jediný titul kategorie major, obešel s pěti ranami pod par a se stejným výsledkem je spolu s Dufnerem v čele. "Mám dojem, že tady znám každou píď. Hraju tu osmadvacet let a tentokrát to byl kouzelný den," usmíval se Couples.
Druhý hráč světa McIlroy se prezentoval výkonem 69 ran a je se Španělem Sergiem Garcíou, Jihoafričanem Louisem Oosthuizenem, Angličanem Leem Westwoodem a Američanem Bubbou Watsonem na třetí místě. "Hrál jsem solidně, i když pár ran mohlo být určitě lepších, ale jsem před závěrečnými koly v dobré pozici, což docela beru," řekl McIlroy.
Na dělené dvanácté místo se nenápadně díky pátečnímu kolu za 68 ran posunul Phil Mickelson. "Volil jsem lépe než první den," řekl Američan. Naopak dál se trápil Tiger Woods. Čtyřnásobný vítěz turnaje sice začal druhé kolo dobře, na prvních třech jamkách měl dvakrát birdie, ale ve zbytku dne udělal pět bogey. Po první zkažené ráně na tříparové šestnáctce do písku hodil hůl a odkopl ji.
"Dřel jsem a snažil se být trpělivý, protože švih mě moc neposlouchal," řekl Woods. Po dvou kolech má tři rány nad par, je na děleném 40. místě a na nejlepší ztrácí osm úderů. "Výhodou tady je, že každý, kdo projde cutem, má pořád šanci vyhrát. V sobotu musím snížit ztrátu a v neděli dobře začít," plánoval Woods.
Hlavní zprávy
-
Berdych podlehnul v Římě Nadalovi 0:2 na sety aktualizováno před 47 minutami Řím - V semifinálovém klání turnaje ATP Masters prohrál Tomáš Berdych s Rafaelem Nadalem po setech 2:6, 4:6 . Španěl se ve finále střetne s lepším z dvojice Federer - Paire. -
Hokej živěŽIVĚ: Švýcaři bojují v semifinále s USA vydáno před 25 minutami -
VideoŠvédsko zvládlo severské derby a je prvním finalistou aktualizováno před 41 minutami Stockholm – Hokejisté Švédska se stali prvními finalisty na domácím mistrovství světa. Hráči s třemi korunkami na hrudi v úvodním semifinále porazili v severském derby Finsko ... -
GalerieČeská rychlostní kanoistika prožila rekordní sobotu aktualizováno před 2 hodinami Račice (Litoměřicko) - Tak úspěšnou sobotu česká rychlostní kanoistika na Světovém poháru ještě nezažila. O rekordní počet pěti medailí se na kilometrové olympijské trati ...
Další v rubrice
-
před 35 minutami Na Giru sněžilo, ale Nibali zvýšil svůj náskok v čele
-
před 1 hodinou Phelps údajně plánuje návrat do bazénu před olympiádou v Riu
-
před 2 hodinami Zápas se nechce vzdát naděje na olympiádu, změní kvůli tomu pravidla
-
před 2 hodinami Hilgertová nestárne a bude reprezentovat i letos
Nejčtenější v rubrice
- 17. 5. 2013 21:33 Boxer Povětkin knokautem obhájil titul a chystá se na Klička
- 18. 5. 2013 16:06 Česká rychlostní kanoistika prožila rekordní sobotu
- 17. 5. 2013 09:33 Hesjedal i vítěz loňské Tour Wiggins skončili na Giru
- 16. 5. 2013 21:27 Kreuziger přiznal spolupráci s Ferrarim. "Nikdy jsem ale nedopoval“
- 16. 5. 2013 19:24 Cavendish si vyjel 100. vítězství, Wiggins ztratil naději na vítězství
- 17. 5. 2013 19:13 A zase Cavendish. Brit si na Giru připsal 101. vítězství v kariéře








