pondělí 24. července 2017 Kristýna

Stolní tenisté El Niňa Praha senzančně porazili Orenburg

Praha – Stolní tenisté El Niňa Praha si zahrají čtvrtfinále Poháru ETTU. V posledním kole základní části Ligy mistrů totiž připravili první porážku suverénnímu vítězi skupiny D z Orenburgu. Základ k důležitému vítězství El Ňiňa položil Michal Obešlo, který senzačně porazil někdejší světovou jedničku Rusa Vladimíra Samsonova 3:2. El ŇiŇo zvítězilo 3:1 a postupuje do Evropského poháru.

El Niňa v LM

Postoupit se naopak nepodařilo Lokomotivě Vršovice. Pražané v posledním utkání podlehli Jekatěrinburgu 0:3. Za ruský tým hrál i dvaačtyřicetiletý Chorvat Zoran Primorac. Dvojnásobný evropský šampion je stále ve skvělé formě a chystá se už na sedmé olympijské hry.

"Vím, že nejsem nejmladší, ale stolní tenis mě stále baví. Sice už to v Londýně asi na medaili nevypadá, ale pokusím se dojít co nejdál. V Pekingu jsem skončil ve čtvrtfinále," objasnil své plány Primorac.

Zdroj: ČT sport