Hubník dostal za vyloučení v poháru jednozápasový trest

Berlín - Český fotbalista Roman Hubník z Herthy Berlín dostal za vyloučení ve středečním čtvrtfinále Německého poháru proti Mönchengladbachu jednozápasový distanc v této soutěži. Vzhledem k tomu, že jeho tým domácí utkání prohrál 0:2 v prodloužení a vypadl, odpyká si trest za nesportovní chování v příští sezoně.

Roman Hubník se zlobí
zdroj: Daily Motion

Reprezentační obránce Hubník se výrazně zapsal do průběhu duelu v jeho 100. minutě, kdy vrazil hrudí a slabě i hlavou do útočníka Borussie Igora de Camarga. Ten podle všeho celý incident "přihrál", nicméně rozhodčí Hubníka vyloučil a navíc odpískal proti Hertě pokutový kop. Z něj hosté skórovali a poté ještě druhým gólem zpečetili postup do semifinále. Rozhodnutí sudího po zápase kouč Herthy Michael Skibbe kritizoval, ovšem trest pro Hubníka klub přijal, takže vstoupil v platnost.