Magazín UEFA

Beachvolejbalistky Kolocová se Skalníkovou jsou v semifinále MČR

Praha - Plážová volejbalistka Kristýna Kolocová s novou spoluhráčkou Hanou Skalníkovou postoupila do semifinále mistrovství republiky. O finále se v neděli od 10:00 utkají se Šárkou Nakládalovou a Eliškou Gálovou, které je porazily před dvěma týdny v semifinále Superpoháru v Praze.

Kristýna Kolocová
zdroj: ČTK autor: Michal Doležal

Kolocová se Skalníkovou v utkání o postup do semifinále porazily jiný nově složený pár, který vznikl po odchodu Markéty Slukové od Kolocové k Barboře Hermannové. Martinu Bonnerovou s Karolínou Řeháčkovou udolaly v koncovce prvního setu 33:31, druhou sadu pak vyhrály hladce 21:15. Na domácím šampionátu zatím ve třech zápasech neztratily ani set.

Na pikantní souboj Kolocové se Slukovou nakonec na mistrovství republiky dojít nemohlo, protože nově složený pár Sluková, Hermannová na poslední chvíli účast odřekl. Po pátečních a dnešních utkáních v pražských Záběhlicích se šampionát přesune k nákupnímu centru na Černém Mostě, kde se v neděli budou hrát mužské i ženské zápasy o medaile.