neděle 20. srpna 2017 Bernard

Volejbalisté Karlovarska poprvé v sezoně neuhráli ani bod, nestačili na Benátky

aktualizováno 5. 1. 2015 22:01

Karlovy Vary – Doposud suverénní nováček volejbalové extraligy z Karlovarska poprvé v sezoně nebodoval, když ve 12. kole doma podlehl 1:3 Benátkám nad Jizerou. Karlovarsku však i nadále patří druhá příčka, Benátky se po čtvrté výhře za sebou posunuly na čtvrté místo.

Volejbal
Volejbal

Karlovarsko neuspělo ani v předchozím extraligovém duelu, v půli prosince si však z Odoleny Vody přivezlo alespoň bod za pětisetovou prohru. Tentokrát po těsné porážce 25:27 v úvodní sadě uhrál západočeský tým v druhém setu pouhých 13 bodů a vzchopil se pak jen na chvíli.

Benátky směřovaly k nečekanému vítězství, ale domácí hráči odvrátili dva mečboly a při třetím uťal hostům radost rozhodčí, který odpískal technickou chybu libera. Penčev však následně poslal podání za koncovou čáru.

"Byl to nervózní závěr, já to (situaci při třetím mečbolu) viděl jinak, rozhodčí to viděli taky jinak. Ale myslím, že byli jsme lepším týmem," řekl trenér vítězů Miroslav Malán. "Benátky nás přehrály bojovností," uznal domácí kouč Petr Brom.