Golf Time

Liberečtí volejbalisté porazili Příbram a zvýšili náskok v extralize

Praha - Volejbalisté Liberce vyhráli šlágr 11. kola extraligy nad druhou Příbramí 3:1 a zvýšili svůj náskok v čele tabulky. Před poražené Středočechy se po vítězství 3:1 nad Brnem dostaly České Budějovice.

Liberečtí volejbalisté
zdroj: ČT24

Zápas nejlepších dvou týmů tabulky nabídl před výbornou kulisou 850 diváků podle očekávání vyrovnaný souboj. Ani jeden set neskončil větším než dvoubodovým rozdílem. Hostům se podařilo získat na palubovce Dukly druhý set, víc jim však lídr nedovolil. Hvězdou utkání byl liberecký univerzál Jan Hadrava, autor 22 bodů, který ukončil dva sety přímo z podání.

Severočeši mají v čele tabulky před mistrovskými Českými Budějovicemi čtyřbodový náskok. Jihostroj byl dnes proti Brnu velkým favoritem a také jasně ovládl první set 25:9. Ve druhé sadě se však hosté rozehráli, Fučík zpřesnil nahrávky a po jejich vítězství 25:22 bylo vyrovnáno. Vyhrocenou koncovku třetího setu však zvládli Jihočeši (25:23) a totéž platilo o závěru čtvrtého setu.