Házenkáři Hranic zvítězili nad Zubřím

Hranice - Nadstavbová část házenkářské Tipgames extraligy je v polovině a začíná jít o medaile. Hranice potvrdily druhou příčku v tabulce výhrou nad obhájcem trofeje Zubřím 27:22. Úřadující mistři prohráli první poločas 10:15. Nejlepším střelcem úvodní půlhodiny byl domácí Martin Stržínek, který ještě loni hrál za Gumárny Zubří.

Na svůj velmi dobrý výkon navázal i ve druhém poločase, kde pomohl Hranicím k udržení pětigólového náskoku. Zubří v poslední desetiminutovce zabralo, dostalo se na dostřel tří gólů a závěr zápasu tak byl napínavý. Hranice ale ukázaly aktuální skvělou formu a vítězství si vzít nenechaly. Vyhrály 27:22 a potvrdily své druhé místo v tabulce. Zubří naopak nevyužilo možnost dotáhnout se na medailové příčky.