Hokej: HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec

Most si upevnil vedení sedmou výhrou v řadě

Praha - Už sedmé vítězství za sebou si v interlize připsaly házenkářky Mostu. Vedoucí tým soutěže ve 14. kole porazil Slavii 29:22. Pražanky utrpěly třetí prohru v řadě a zůstaly na šestém místě. Most má v čele tříbodový náskok na Veselí nad Moravou a Michalovce, které uštědřily debakl 47:17 Nitře, jež stále zůstává v tabulce bez bodu. Veselí zdolalo předposlední Písek 29:25.

Házená
zdroj: Isifa

Jihočešky přitom v poločase o gól vedly i díky nejlepší střelkyni zápasu Vyhnalové, která dala za celé utkání 12 branek. V úvodu druhé půle získal Písek dvoubrankový náskok, ale Veselí skóre brzy otočilo a navzdory dobrým zákrokům gólmanky Stojarové dovedlo zápas k očekávanému vítězství.

Také v duelu Olomouc - Zlín vedl hostující tým v poločase o jeden gól, nakonec ale Hanačky zvítězily jasně 28:20. Zlín po přestávce skóroval už jen pětkrát. Devátá Olomouc tak odskočila sousedovi v tabulce na rozdíl dvou bodů.