FC Viktoria Plzeň - FC Zlín

Házenkářky Veselí deklasovaly Olomouc 31:19

Veselí nad Moravou – Házenkářky Veselí nad Moravou přehrály ve 3. kole interligy Olomouc s přehledem 31:19 a připsaly si do tabulky druhé vítězství. Deseti brankami se blýskla Tereza Chmelařová. Stoprocentní bilanci mají také hráčky Mostu. Spolu se slovenskou dvojicí Michalovce, Partizánske mají na kontě tři výhry. V neděli vyhrály Severočešky v Nitře 27:26.

Severočešky o vítězství rozhodly v poslední minutě zápasu. Vyrovnat sice mohla spolu se závěrečným hvizdem domácí házenkářka Šimáková, ale brankářka Bezpalcová byla proti.

Partizánske si odvezlo dva body ze Zlína, který se slovenským favoritem sehrál vyrovnaný první poločas, ale nakonec podlehl o pět branek 27:32. V hostujícím týmu se Kertészová blýskla deseti góly.