pátek 20. října 2017 Vendelín

Házenkářky Poruby překvapivě ovládly první finále proti Veselí

aktualizováno 12. 5. 2012 18:58

Veselí nad Moravou (Hodonínsko)  - Házenkářky Poruby nečekaně vyhrály první finále českého play-off interligy. Ve Veselí nad Moravou dnes ostravský celek porazil domácí obhájkyně mistrovského titulu 21:20. V sérii hrané na tři vítězství tak vede 1:0, druhý duel je na programu v neděli opět ve Veselí.

Házená
Házená

V prosincovém finále Českého poháru Poruba s Veselím prohrála, ale do série o český titul vykročila lépe. Hostující celek se brzy dostal do vedení a na začátku druhého poločasu odskočil pětibrankovou šňůrou až na 18:9.

Domácí hráčky však nerezignovaly, naopak se nadechly k mohutné stíhací jízdě. V závěru snížily až na rozdíl jediného gólu a v poslední minutě mohly vyrovnat, ale Poruba se ubránila.