Svět motorů

Nejzbach vyhrál v předehrávce 10. kola v Třinci 7:2

Futsalisté Třince nerozšířili v předehrávce 10. kola svou dosud chudou sbírku čtyř bodů. Oceláři podlehli doma 2:7 Vysokému Mýtu a zůstávají desátí jen o bod nad sestupovými pozicemi. Nejzbach vyhrál třetí z posledních čtyř utkání a posunul se na čtvrtou příčku před Slavii.

Sestřih a ohlasy futsalového utkání Třinec - Vysoké Mýto

Čtrnáct minut hledali futsalisté Nejzbachu cestu ke zdolání defenzivního valu Třince, pak ale v rozmezí 21 sekund rozebrali obranu předposledního týmu tabulky hned dvakrát. Na góly Davida Nováka a Petra Vladyky ještě v první půli navázal Michal Jiráský, který zblízka překonal brankáře Pecha.

Hosté utkání kontrolovali, Třinečtí se prosadili až ve 29. minutě za stavu 0:4. Poláškovu střelu dorazil za Gerčáka David Kantor. Gólman Nejzbachu ale hned vzápětí trefou přes celé hřiště vrátil pátému týmu tabulky pohodu. Vysoké Mýto nakonec vyhrálo v Třinci 7:2.