Chrudim gólem Slováčka porazila Benago 1:0 a vede ligu

Zruč nad Sázavou - Futsalisté Chrudimi porazili v předehrávce 6. kola první futsalové ligy Benago Zruč nad Sázavou na jeho palubovce 1:0 a posunuli se do čela soutěže. Reprízu jarního finále rozhodl jediným gólem v 17. minutě prvního poločasu hostující Matěj Slováček. Domácí Benago získalo z posledních tří zápasů jediný bod.

Na gól se čekalo bezmála 17 minut. Po chybě v rozehrávce Benaga se hosté dostali do přečíslení a odražený míč uklidil do branky Matěj Slováček.

Pět minut nato upadl na hranici pokutového území Michal Kovács a rozhodčí nařídil penaltu. Ago Simitči ale při její exekuci selhal.

Na druhé straně viděl druhou žlutou kartu brankář Daniel Cardoso a byl vyloučen. Rozhodčí označil jeho zákrok za hru rukou mimo pokutové území.

Blízko vyrovnání byli hráči Zruče při hře bez brankáře, Michal Belej ale po Rodkově nabídce těsně minul.