Chrudim se rozloučila s Futsal Cupem vysokou výhrou

Pardubice - Futsalisté Chrudimi uzavřeli účinkování ve Futsal Cupu suverénní výhrou 6:0 nad Arazem Nachičevan. Český mistr už před dnešním třetím zápasem elitní fáze neměl šanci postoupit do Final Four, ale s fanoušky v Pardubicích se alespoň rozloučil druhou výhrou a skončil druhý v tabulce skupiny B.

Futsalisté Chrudimi
zdroj: ČT sport

Z té se mezi nejlepší čtyřku Futsal Cupu podle očekávání kvalifikovala Dina Moskva, která porazila Slov-Matic Bratislava 4:1 a naplno bodovala i ve třetím zápase.

Chrudim ázerbájdžánského soupeře od začátku přehrávala. Už v první desetiminutovce se prosadili Alvarito s kapitánem Rešetárem a v 16. minutě zvýšil třetím zásahem Slováček.

I druhá půle v pardubické ČEZ Aréně patřila domácím. Brankáře Arazu překonali Michal Mareš, Taverna a Felipe. Nachičevan nenavázal na třetí příčku z minulé sezony a v elitní fázi prohrál všechny tři zápasy.