středa 18. října 2017 Lukáš

Chrudimi chybí k titulu už jen krůček

Teplice – I ve druhém finálovém zápase futsalové ligy porazili hráči Chrudimi Teplice, tentokrát 4:2, a vedou v sérii 2:0. Jubilejní desátý domácí titul mohou Východočeši získat už v pondělí na domácí palubovce.

Sestřih druhého finále futsalistů Teplice - Chrudim

Chrudimští v první půli hráli kvalitní futsal. V 7. minutě obešel domácího brankáře Tiaga chrudimský Felipe a předložil balon pro skórujícího Koudelku. I u druhého gólu byl Brazilec Felipe. Při power play Teplic poslal balon do prázdné branky.

Tepličtí hráči sice ve druhém poločase zvýšili aktivitu, ale na výborně hrající Chrudim to nestačilo. Velkou šanci měl Sláma, ovšem nastřelil pouze tyč. Rozhodnutí přišlo v rozmezí 37. a 38. minuty: Po výhozu skvěle chytajícího Jakuba Žďánského připravil Max gól pro Michala Mareše, čtvrtou trefu hostů pak do prázdné teplické brány přidal Rešetár. Tepličtí futsalisté ještě stačili snížit. Guilherme rozdával míče – dvakrát přihrál na gól, nejprve Novotnému a poté Holému. Více toho však Severočeši nestihli.

Balticflora Teplice - ERA-PACK Chrudim 2:4 (0:2)

Branky: 38. Novotný (Guilherme), 39. Holý (Guilherme) - 7. Koudelka (Felipe), 19. Felipe, 34. Mareš M. (Max), 37. Rešetár (Max). Rozhodčí: Henych - Chládek. ŽK: Pierre, Guilherme, Pinto, Tiago, Ferreira - Dentinho, Mareš M. Diváci: 600. Stav série 0:2.

Zdroj: eFutsal.cz