Absa Cape Epic

Benago opět zdolalo Kladno a vede 2:0 na zápasy

Kladno - Nejvyrovnanější čtvrtfinálovou sérií první futsalové ligy měl být souboj Benaga s Kladnem, jenže první zápas vyhrálo Benago v Praze 6:3. Pokud Kladno chtělo naplnit očekávání, muselo na domácí palubovce přidat. Svou misi začalo plnit díky šťastnému zásahu Jana Čurdy. Výkon Benaga v první půli se dal nejlépe popsat jako neurovnaný. Pražanům pomohl k vyrovnání až šestý kladenský faul, který přesnou střelou z klidové pozice potrestal Marcel Rodek. Do vedení mohl Bengo poslat Petr Šnídl, jenže se teprve zastřeloval. Nejdříve se tedy radovali domácí - opět se trefil Čurda a hosté se museli uchýlit k power-play. Roli pátého hráče převzal Šnídl, prošel přes půl hřiště a přesnou dělovkou poslal zápas za stavu 2:2 do prodloužení. V něm přidalo Benago ještě další dva góly a zvítězilo 2:4. Benago nyní vede na zápasy 2:0 a utkání v pátek tak může rozhodnout.