Svět motorů

Benago prohru v poháru Chrudimi neoplatilo a prohrálo i v lize

Chrudim – Podruhé během čtyř dnů na sebe narazili futsalisté Chrudimi a Benaga Praha a podruhé se radoval favorizovaný ERA–PACK. Po triumfu v Poháru FAČR ovládl úřadující mistr i dohrávku 13. ligového kola, když na domácí palubovce vyhrál 3:2.

Sestřih utkání Chrudim - Benago Praha

Chrudimští se brzy ujali vedení, když se krátce po rozehrávce trefil Rešetár. Ten samý hráč pak ERA-PACKu vrátil vedení po vyrovnání Štveráka. První poločas tedy domácí vyhráli 2:1. Jenže ve 26. minutě znovu srovnal skóre Rodek. Rozhodující trefa padla dvě minuty poté, kdy se z gólu radoval chrudimský Chmelík – 3:2.

FK ERA-PACK Chrudim – FC Benago Praha 3:2 (2:1)

Branky a nahrávky: 1. Rešetár (R. Mareš), 13. Rešetár (Douglas), 28. Chmelík (Rešetár) – 6. Štverák (Brahimi), 26. Rodek (Douglas). Rozhodčí: Linhart – Vomastek. ŽK: Rešetár (EP). Diváci: 285.