Buly - debata expertů

Chrudim ve třetím finále rozdrtila Bohemians

Chrudim – Ke třetímu utkání dospěla finálová série mezi futsalisty FK ERA-PACK Chrudim a Bohemians 1905. V obou dosavadních duelech dokázaly týmy využít výhodu domácího prostředí a stav série tak byl vyrovnaný 1:1. První utkání na svém hřišti ovládl obhájce prvenství Chrudim jednoznačně 6:1, v Praze podlehl Bohemians na pokutové kopy. Třetí zápas byl ale opět zcela v režii chrudimského celku, který si s přehledem poradil s Bohemians v poměru 9:1 a v sérii vede již 2:1. Chrudim tak od triumfu dělí jediné vítězství.

Radost futsalistů Chrudimi

Klokani dokázali s Chrudimskými držet krok jen prvních deset minut, pak zlomil odpor Pražanů Petr Vladyka. Druhý gól si dali hosté prakticky sami, když před prázdnou branku nahrál Matěji Slováčkovi hráč Bohemians. A do přestávky hosté inkasovali ještě třikrát.

Druhá půle už se podobala exhibici posledního mistra, který bavil krásnými góly fanoušky. Chrudim tak už ve středu může slavit titul. Utkání začíná v 19:00 a přímý přenos můžete sledovat na ČT4 a našem webu.