sobota 21. října 2017 Brigita
Euro Floorball Tour

České florbalistky utrpěly se Švédkami debakl 0:14

Sandviken (Švédsko) - České florbalistky prohrály na úvod turnaje Euro Floorball Tour v Sandvikenu s domácími Švédkami 0:14. Šesti brankami se na kanonádě úřadujících mistryň světa podílela Amanda Johanssonová Delgadová. V sobotu čeká tým trenéra Miroslava Janovského od 15:00 duel s Finskem.

České florbalistky

Proti favoritkám držel český tým bezbrankový stav do 14. minuty, kdy překonala Kubíčkovou Helinová. A během necelých dvou minut se trefily ještě Bobergová a Joelssonová.

Češky se neprosadily ani v přesilovce a ve druhém dějství Švédky zvýšily už na 9:0 a hattrick za třetinu stihla Johanssonová Delgadová. Na 12:0 upravil domácí výběr třemi trefami v přesilovce během vyloučení Ratajové za pět minut. A výsledek dovršila ještě dvěma góly Johanssonová Delgadová.