Tatran padl v Brně a Boleslav je na dostřel

Praha – První celek florbalové extraligy Tatran Střešovice selhal v utkání 18. kola, když prohrál na hřišti Bulldogs Brno 2:3. Čtyři kola před koncem základní části tak střešovičtí florbalisté vedou tabulku jen o bod před Mladou Boleslaví, která zvítězila v Praze nad FbŠ Bohemians 5:4.

Tatran vedl v Brně před 817 diváky po dvou třetinách 2:0, ale v závěrečném dějství otočili výsledek Ondřej Veselý, Jiří Koutný a David Coufal. "Byli jsme lepší celý zápas, ale šance jsme začali proměňovat až ve třetí třetině," řekl oficiálním stránkám ČFbU trenér Brna Rudolf Škubal. Jeho svěřenci se drží na osmé pozici pro play-off o dva body před FBC Ostrava. "Na dva góly se nevyhrává, soupeř nás přejel v osobních soubojích," uvedl trenér Střešovic Jiří Jakoubek.

Mladá Boleslav rozhodla vyrovnaný zápas s Bohemians až v čase 58:34 díky trefě Pavla Boušky.

Sestřih florbalu: Bulldogs Brno - Tatran Střešovice

AutoCont extraliga florbalistů - 18. kolo:

FBC Kladno - 1. SC Vítkovice 3:5 (0:2, 0:1, 3:2)
Branky: 42. a 43. Wild, 53. Přívara - 11. a 40. Žydel, 16. a 51. Veltšmíd, 52. Koňařík.

Bulldogs Brno - Tatran Střešovice 3:2 (0:1, 0:1, 3:0)
Branky: 47. O. Veselý, 48. J. Koutný, 60. Coufal - 13. T. Vávra, 35. Richter.

FBC Liberec - JM Chodov 4:9 (0:2, 2:1, 2:6)
Branky: 32. a 54. Valeš, 39. Böhm, 59. Vážný - 6. a 48. Pražák, 16. a 55. Běhavý, 33. a 60. Jastřembský, 50. Mikeš, 52. Jelínek, 53. Ondrušek.

FbŠ Bohemians - Mladá Boleslav 4:5 (1:2, 1:1, 2:2)
Branky: 6. Höffer, 21. Bagin, 44. Poláček, 51. Kopecký - 31. a 41. Tomáš Chroust, 7. Curney, 10. Ekl, 59. P. Bouška.